GOLF 2 1.3 benzin TUZLA pomoc

GOLF 2 1.3 benzin TUZLA pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci drug mi spremio pare i oce da dodjemo da pogledamo ovog golfa u tuzlu, na slikama djeluje fino i pise da je rađen prije godinu dana :))

Da li ima ko iz tuzle da je u mogucnosti da ode pogledati auto i sta konkretno mislite o ovom automobilu :)) hvala
http://www.pik.ba/artikal/5219431/wv-golf-2-1-3-benzin-1987g/
Svi savjeti su dobrodosli :))

PS.Molim admina ako temu nisam dobro smjestio da je premjesti :))
 
Član
fulio si temu, trebao si podforum ili savjeti ili usluge posto vidim da vec trazis nekog da pogleda auto

P.S.nisam 2-3godine pratio cijene dvojki i po ovom oglasu vidim da je napokooonnnn dvojka u prodaji po najrealnijoj cijeni za to auto
 
Član
elmir je napisao(la):
fulio si temu, trebao si podforum ili savjeti ili usluge posto vidim da vec trazis nekog da pogleda auto

P.S.nisam 2-3godine pratio cijene dvojki i po ovom oglasu vidim da je napokooonnnn dvojka u prodaji po najrealnijoj cijeni za to auto

A vidim da sam fulo temu,ali nisam naso savjeti i to,na brzinu sam ovo da vidim,ajd nadam se da ce to admin srediti :))

Pa da ima ljud koji po razumnoj cijeni prodaju G2 ali vjeruj da je malo takivh :))

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Niko nista?? ajte ljudni hitno mi je,culi smo se vec sa covjekom sutra idemo pogledati auto i najvjerovatnije ce mo ga i uzeti :))
Ajde malo savjeta :))
 
Član
Otisao bih ti ja pogledat, ali ne mogu stici.
Javi se nenadu ili pionner_09 oni bi mozda mogli znati ovo auto iz vidjenja ako nista drugo ;)
 
Član
ODustalo se od ovog gold,jer je uletila dvica zelena 1.6 benzinjara,ima malo posala na njoj al sve u svemu auto je kupljen :))
Bice slika za par dana kad drug otvori garazu,samo dok malo usminka auto :))

Nisam jos vidio auto sutra cu otici :)

zanima me ovi 1.6 motori koliko KW oni imaju? jesu svi karburator ili ima i injectioon motora?? razlika u snazi,godistu,0-100 i td ?
 
CaFa je napisao(la):
ODustalo se od ovog gold,jer je uletila dvica zelena 1.6 benzinjara,ima malo posala na njoj al sve u svemu auto je kupljen :))
Bice slika za par dana kad drug otvori garazu,samo dok malo usminka auto :))

Nisam jos vidio auto sutra cu otici :)

zanima me ovi 1.6 motori koliko KW oni imaju? jesu svi karburator ili ima i injectioon motora?? razlika u snazi,godistu,0-100 i td ?

1.6B ja sam vidjo 51-53 i 55kw a svi su sa karburatorom
 
Član
[/quote]

1.6B ja sam vidjo 51-53 i 55kw a svi su sa karburatorom
[/quote]

aha,pa u cemu je razlika izmedju ovih motora? i zar nema 1.6 nesto kao ono polu-ajnspric ili tako nesto?? :O
 
Član

1.6B ja sam vidjo 51-53 i 55kw a svi su sa karburatorom
[/quote]

aha,pa u cemu je razlika izmedju ovih motora? i zar nema 1.6 nesto kao ono polu-ajnspric ili tako nesto?? :O

[/quote]

nema kole 1.6 samo 1.8 imas sa polu anjspricom i sa cistim k glava digifant to je vec gti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top