Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
extraaa je a pogotovo mashina ispod haube ;););)
mogao bi ti ukrasti ovaj patent,za okretati felgu ;),imam jedan cikular ne iskoristen hehhee
 
Golf2gti16v je napisao(la):
extraaa je a pogotovo mashina ispod haube ;););)
mogao bi ti ukrasti ovaj patent,za okretati felgu ;),imam jedan cikular ne iskoristen hehhee

Mozes ako imas stari cikular:icon_smile:
Samo nabavi dobar el.motor i jedno 50-ak remenica dok ne dobijes pravu brzinu vrtnje felge:D
 
Kupljene nove gewinde za golfica:icon_smile:
bg4pyp.jpg

352f3iq.jpg



Ceka se jos par dijelova (branici i G-rubovi) pa bi se trebalo krenuti u novi projekat...malo i vrijeme j...stvar ali valjda ce biti bolje...
Takoder me zanima jel ima tko prodati kozne tapacire vrata za golfa 2...ili ako netko zna koga da bi to mogao kvalitetno odraditi da mi javi.
 
bad_look je napisao(la):
Extra maglenke org je org...Jesu li bgt bile na piku i prodavale s eza 50 km neko iz BL provado??pozzz

Nije tu sam uzeo od frenda iz livna...
Ima budala koje neznaju koliko ove maglenke kostaju...takva jedna je i na mene naletila:D

Iko je napisao(la):

e..ti samo suti..nemoj nista pricat:lol:
 
Danas se malo uhvatio pripreme sarafica za kromiranje...vrijeme je da se felge polako zavrse...
Naporan posao ajme...cijeli dan i jedva pola...iza nedjelje jos drugu polovicu i to je to...
Evo slika patenta:icon_biggrin:
34ywydg.jpg

6i8toh.jpg

kdl6ci.jpg

302oynm.jpg

2wn39eq.jpg

2ly3onp.jpg


Eto toliko...do tipkanja:icon_smile:
 
Sarajlic je napisao(la):
To je trecina a ne pola :D
Salim se,super ispali i fina ideja :cool:


Slikao sam u pola posla...:D
Naj jednostavnije je ovako...a treba se potruditi,da budu ajme jer nece krom primiti dobro ako nisu dobro pripremljeni...matica i tijelo vijka vise manje,ali glava mora biti odlicno pripremljena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top