Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 16V 9A

dzinne skontao sam da je kod mene KR motor a ne 9A pa ako ti trebaju bregaste javi,dogovoricemo se :lol:
 
RE: Golf 16V 9A



Kupljen novi motor...i odradena generalka....glava potpuno uredena...nove vodilice,gumice,spustena malo radi kompresije...glava je od KRa
Blok temeljito ocisten i obojan u terno boju...nove karike,leteci i lezeci lezajevi,svi semerinzi novi promjenjeni....
Nova uljna pumpa, lanac bregasti, stavljene supersprint grane.usisna fi 50 i power rohr...nova 2y getriba...i napravljen short shift da se jos bolje krvnicki salta:icon_smile:
Trenutno se odraduju potrebni kilometri lagane voznje pa cemo vidjeti kako ide 9a sa ovim kombinacijama....
Glupo je ista pisati bez dokaza ali ocekuje se ne manje od 160-ak zdravih konjica pod haubom...
 
RE: Golf 16V 9A

hvala
Bit ce js toga samo pomalo....cekam da se odrade prave stvari pa onda da napravim kvalitetan update...
 
Legend
RE: Golf 16V 9A

ma svaka cast , milina je vidjeti ovako fine / ciste / kvalitetne radove , ....a golfers kao uvijek , meni jedan od najboljih
samo naprijed i cuvaj ga malo dok je ovako "frisak" ;)
 
RE: Golf 16V 9A

enesss je napisao(la):
ma svaka cast , milina je vidjeti ovako fine / ciste / kvalitetne radove , ....a golfers kao uvijek , meni jedan od najboljih
samo naprijed i cuvaj ga malo dok je ovako "frisak" ;)

Naravno...tesko podnosim da ga ne vozim preko 3500rpm,ali sta cu mora se...bit ce vremena kad ce se vrtiti u blokadu....:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 16V 9A

stvarno kvalitetno radis, svaka cast na tome, bas me zanima trenutna snaga auta, odnosno nakon sto zavrsis sve radove
 
RE: Golf 16V 9A

ArminM je napisao(la):
stvarno kvalitetno radis, svaka cast na tome, bas me zanima trenutna snaga auta, odnosno nakon sto zavrsis sve radove


vidjet cemo...sljedece je prelazak na digifant ubrizgavanje,pa onda chiptuning....
pa cemo ga usput i izmjeriti na valjcima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top