golf 1 gti dvije verzije tuninga

golf 1 gti dvije verzije tuninga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ajd izbaci sliku sa koje si uzeo prag i tu "plocu" koja se nalazi lijevo od filtera.

necu da budem pain in the ass,ali kad je kradja u pitanju alergican sam:icon_biggrin:
 
erol_brcak je napisao(la):
pa ajd izbaci sliku sa koje si uzeo prag i tu "plocu" koja se nalazi lijevo od filtera.

necu da budem pain in the ass,ali kad je kradja u pitanju alergican sam:icon_biggrin:

pa da skino sam sa drugih auta mrsko mi sad stavljat slike

a posto sam pocetnik jos ne kontam crtanje onih djelova to je najgore kod mojih radova ak nes uradim nekad malo od normalne karambolke onda uradim grozno nemogu nikak da se naucim al dobro vremenom cu naucit

pozzzzzzz
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
pa ajd izbaci sliku sa koje si uzeo prag i tu "plocu" koja se nalazi lijevo od filtera.

necu da budem pain in the ass,ali kad je kradja u pitanju alergican sam:icon_biggrin:

pa da skino sam sa drugih auta mrsko mi sad stavljat slike

a posto sam pocetnik jos ne kontam crtanje onih djelova to je najgore kod mojih radova ak nes uradim nekad malo od normalne karambolke onda uradim grozno nemogu nikak da se naucim al dobro vremenom cu naucit

pozzzzzzz

djelove nemoraš crtati,to nije jednostavno vremenom se nauči,
bolje uzmi sa nekog donora djelove pa ih malo uriktaš,biće ti bolji radovi ;) a vremenom ćeš skontati kako i crtati djelove
samo ne uzimaj djelove sa chopova :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top