golf 1 gti dvije verzije tuninga

golf 1 gti dvije verzije tuninga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako uradio sam golfa 1 gti na 2 verzije to jest tuning normalini i crazy tuning


evo prvo orginal slika









znatim normalni tuning

















a onda luda verzija





:lol::lol:

eto pa dajte koji9 koment na svaku sliku
 
Član
meni bas i nije nesto,imas dosta gresaka
prva slika,desno sjediste previse naprijed,ispade da je sjediste na pola vrata,sjena od retrovizora originalnog ostala i dio tog retrovizora,novi stavljen,nema sjene,napucan kontrast na felgama,ubise u oci,prednja lajsna s ruba oko gume ruzno izvedena,ovaj prednji bijeli branik il sta je vec,ne valja,ak si skinuo originalni,nisi ovaj trebao izvlacit da izgleda ko branikmeni ovo vise lici na lim...antena,heheheheeh,leti u zraku izgleda:lol::lol:

druga slika:kontrast felgi,prag ima sjena,ostatak auta nimalo,nigdje veze,ova vrata cudno stoje,al et,mogu nekako proci,nije mi jasno sta si s ovom haubom htio,al nije dobro ispalo,ovi dole IC-ovi,jedan veci jedan manji,nigdje veze,ne vjerujem da u bilo kojeg auta onaj filter onako stoji,al et...

tak da...po meni,ima se ovdje jos dosta radit da bude dobar rad,pravis dosta dosta prerada al sa dosta gresaka,bolje radi suprotno...;)
PRACTICE MAKES PERFECT;)
 
samo da znate da sam pocetnik i da se jos nisam ustelio kako trea ali et druga slika ko se pita sta sam htjeo postic pravio sam neku ludu verziu



edoze thx za savjete
 
ev ti tvoj golf kec uradjen rat tehnikom sam sto su cigani odnijeli svo zeljezo to je najrealniji rat style:lol:
dsou886wac6ic588cchx.jpg
[/URL][/img]
 
vako meni se svida samo sto ima puno greskica samo polahko nis se nemoze uraditi za 2 min to sam i ja sam skontao imas tutove pa malo pogledaj puno ces nauciti dijelove neke mozes nalijepiti a neke moras sam uraditi nije tesko samo treba nauciti
 
jaleuskas je napisao(la):
vako meni se svida samo sto ima puno greskica samo polahko nis se nemoze uraditi za 2 min to sam i ja sam skontao imas tutove pa malo pogledaj puno ces nauciti dijelove neke mozes nalijepiti a neke moras sam uraditi nije tesko samo treba nauciti

hvala za savjete jbg jos sam pocetnik:icon_cry:

el nea veze valjda cu se naucit jos neznam nesta radit

thx svima
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
jaleuskas je napisao(la):
vako meni se svida samo sto ima puno greskica samo polahko nis se nemoze uraditi za 2 min to sam i ja sam skontao imas tutove pa malo pogledaj puno ces nauciti dijelove neke mozes nalijepiti a neke moras sam uraditi nije tesko samo treba nauciti

hvala za savjete jbg jos sam pocetnik:icon_cry:

el nea veze valjda cu se naucit jos neznam nesta radit

thx svima
daj pogledaj moj prvi virtual tuning sam sam sebi smjesan xD
 

IGY

Član
prva varijanta je najbolja
mislim ova ne preradzne
ove dvije preradzene:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
hajd sad brzo pokaj se sto si unistio ovako dobrog keca i napravi nesto old school;)
 
i pokro si dosta dijelova sa tudjih chopova,ovaj prag sam siguran 99% ( da bih bio 100% trebam vijdet HR) da je sa chopa,kao i ova cudna "ploca" desno od filtera naprijed.kazes da si pocetnik znaci garant ne znas ovako dobro brushati,a prag i ta ploca su brašani,dakle...


I zaista sto rece Igy kec se ne sredjuje ovako,old school ganjaj;)
 
erol_brcak je napisao(la):
i pokro si dosta dijelova sa tudjih chopova,ovaj prag sam siguran 99% ( da bih bio 100% trebam vijdet HR) da je sa chopa,kao i ova cudna "ploca" desno od filtera naprijed.kazes da si pocetnik znaci garant ne znas ovako dobro brushati,a prag i ta ploca su brašani,dakle...


I zaista sto rece Igy kec se ne sredjuje ovako,old school ganjaj;)

to za pragove ne znam na koju sliku mislis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top