Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

zivia kec

http://www.youtube.com/watch?v=yNX4c70G4PY

stani na crtu sa 1.3 benzincem pa ces viditi
nisam reka da ce oprati rs4 i vecinu sportskih verzija, ali ove kao "visoko rangirane", da!
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

renault_fan jest tako je, i mene tako neki pustaju kad se trkamo, pa kad ja pocnem kociti, oni prolete kroz crveno na semaforu.

Da nadoknade ono "pustanje" prije... :lol: Skoro svaku vecer srecem takve. Zna se sta je trka, posebno kad nakon nje popricas sa likom. I nije se jedini sUx trkao sa tim RS4, dobio je Audi po usima od jos nekih auta. U Sarajevu ima par pravih zvjeri od autica.
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

renault_fan je napisao(la):
sUx je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
NAKON OKRŠAJA PO GRADU PREKSINOC SA AUDIJEM RS4 I BMW-OM BIJELIM DIZELOM OD 380 KS , TEK SAM SKONTAO SAD DA SE KECA NE ISPLATI PRODATI
DAKLE AUTO SE NE PRODAJE VISE ,OSTAJE KOD MENE I AKO BOG DA JOS RADOVA CE BITI ....:D

heh cini mi se da je to bilo oko 1 u noci, cujem neko gasanje kad SUX bjezi a 10 auta ga ganja :lol::lol:

hehe bas tako u neka gluha doba smo se ganjali :lol::D:123:

MLADJO je napisao(la):
drug moj postujem da tvoje auto ide ali mislim da si ga pretjerao!;)Audi RS4 ti je druze V8 4200ccm 420ks i to auto ima od 0-100kmh 4.4sec. a top speed je 285kmh!BMW ni jedan dizel nema 380ks on je 3000ccm bi-turbo i ima 285ks od 0-100kmh je 5.4sec a top speed je 265kmh!to oni druze nose nalepnice RS4 a taj sa bmw nema 380ps!:icon_smile:

vidi brate ja ne dizem svoje auto u nebesa,mali mi je komsija znamo se dugo jos dok smo bili djeca,audi je RS4 fabricki i ima 420 ks sivi mozete ga vidjeti po gradu svedske tablice. mali ima ferrarija F50 u svedskoj i mnoga strasna auta, tata mu milioner ,znaci vozi ekstra .njih 3 je bilo u audiju a imaju i svjedoci da je tako bilo,trkali su se i žan i gidora sa sirokom sa nama.

druga stvar : O bmw-u bijelom nema price bmw je radjen u njemackoj ima turbo kit jaci nego serijski +chip i momak ima brief iz njemacke da auto ima 380 ks.voza ga momak džanin sto je vozao prije crnu golf 4 dizel sa 2 crvene linije preko isto radjena u njemackoj jaci turbo kit itd.


i dodje onda kec i sapere ih........hahahahahaha:lol: bas se ismija ovde.........pa pustili te likovi



jest pustili me sta ces,nemoze golf biti brz ko tvoj renault (1.4 75 ks) :lol: :lol: :lol: ...
sve nekakvi znalci preko tastature , sta vi znate kad ne izlazite iz kuce normalno da nemozete nista ni viditi.Konta levat to je "KEC" dje ce on moci sa "AUDIJEM" jos RS4 NIJE TI ŠALA :lol: ....
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

"To je ubica kada napravi Svaba i posle dvajes godina svaka masina mu je slaba" samo to imam da kazem a Sux mani se suvisni komentara samo kazes , Vidimo se na ulici :123::123::123::123::123::123::123: Sad sto je to RS neki Audijev vrh mora biti najbrzi ili sto su u pitanju neke cifre treba da leti bogami se varate :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

da imam RS4 kad bi me kec uzeo odmah bi ga zapalio, a tebi sux svaka cast ako je tako;)
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

@Sux

Auto ti je extra :cool:

Ma pusti likove koji ti ne vjeruju, nemaš se šta sa njima natezati ....

Ljudi ne uzimaju more faktora u obzir kao npr, motor od preko 150 KS u autu koje je extra lagano i malo, ti audiji i benge su moćne ali su i preteške, a druga stvar vozili ste sa semafora na semafor, znači kratke relacije, siguran sam da bi te sa lakoćom uzeli na autoputu.

Neki dan sam vozio od rođaka BMW 530 d M paket sa 193 KS tiptronic, i pita me čovjek kako ide auto, meni nezgodno reći al auto je spor i to pravo spor pogotovu na startu, tako da sam stekao osjećaj da bi ga moj Seata sa semafora na semafor pojeo i vjerovatno bi ...
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

Sux kako bilo da bilo meni je drago da ostaje auto kod tebe a ovi spameri neka ih sta smeta mozda se i onu provozaju nekada u autu teskom 750kg i dosta horsa pod haubom (uzmi dizela, što? može kroz vodu!) :lol::lol::lol: ;)
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

neznam..vozio sam jednom stariji s4 265 konja..pa to ide dosta dobro..a sa rs4 v8 to se decko zezao malo....
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

Stipu ih SUX, samo ti svoje;)
golf ti je mnogo opak:cool::cool:

p.s.
Sta je sad kod gidore u siroku, svakakvih sam pricao cuo... od toga da je dobio nov g punjac iz njemacke, pa da je cak i turbo stavio...
Nisam ga odavno vidio, pa veze nemam sta je s tim autom.
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

TEMA: Golf 1 GTI 2.0 16v

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

ne zelim da se se raspravljam,uzeo si ga svaka cast!NO COMMENT!
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

SUX samo uzivaj :cool: jebo tormo kad mozes bit brz i na 4 tockica :cool:

a drugi put lagano neko mobitelcicem snimi i zacepis svima usta;)
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

:icon_mad::icon_mad::icon_mad: Sad je dosta ! Otvorite temu Golf 1 vs Audi RS pa tamo pisite...Slijedeca rasprava -----> sankcije !:icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v - NE PRODAJE SE VISE

al volim ove sto nemaju pametnija posla i prave se pametni preko tastature....

pustite ba suplje price....


jasko brate tebi respect za ulozeni trud i novac u auto...i drago mi je sto ostavljas kecmana kod sebe;)


i :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top