Golf 1 GT

Golf 1 GT

Član
RE: Golf mk1

jegor1988 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ti majke,mogu misliti kako je isao kec sa vr-om ;) ali trosi sto kazes ko vrag.Ima puno kubika.Motori sa manje kubika a puno konja kao npr G60 su znatno stedljivi.

u trecoj je slajdro bez trzanja kvacila znaci samo stisnes do poda i pocne slajdrat i opet moras pustit gas ali je gradske uzimo oko 20L plina a otvorene 15 -16L a ovaj sad je nevjerovatno stedljiv motoric po gradu 7-8L plina na otvorenom ispod 6L navozam se :D

Hoce to kad nemas guma....ne zajebavam, "redovno" sam vozao golfa keca s 250+ ks atmosferca, i kad on nema tih problema, sumnjam da vr sa 170 moze da to izvede s iole dobrim gumama....
 
Član
RE: Golf mk1

trizex je napisao(la):
jegor1988 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ti majke,mogu misliti kako je isao kec sa vr-om ;) ali trosi sto kazes ko vrag.Ima puno kubika.Motori sa manje kubika a puno konja kao npr G60 su znatno stedljivi.

u trecoj je slajdro bez trzanja kvacila znaci samo stisnes do poda i pocne slajdrat i opet moras pustit gas ali je gradske uzimo oko 20L plina a otvorene 15 -16L a ovaj sad je nevjerovatno stedljiv motoric po gradu 7-8L plina na otvorenom ispod 6L navozam se :D

Hoce to kad nemas guma....ne zajebavam, "redovno" sam vozao golfa keca s 250+ ks atmosferca, i kad on nema tih problema, sumnjam da vr sa 170 moze da to izvede s iole dobrim gumama....

ne znam druze ali tako je bilo da li je do guma ili ne to ti nebi znao reci s punim gasom se nije mogao vozit u manjim brzinama,a sa motorom grijesis 144 kw/200 ks njegov standardni motor a lik ga je u slovenij chipovo na preko 210 ks fino je iso :D ali je fino i trosio...
 
Početnik
RE: Golf mk1

A brate, kad si vec slikao tolike rupe i koroziju po njemu, mogao si uslikat i jednu slicicu VR-a pod haubom, steta sto ti nije naumpalo :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf mk1

Oggy je napisao(la):
A brate, kad si vec slikao tolike rupe i koroziju po njemu, mogao si uslikat i jednu slicicu VR-a pod haubom, steta sto ti nije naumpalo :icon_biggrin:
[/quot

pa naravno da imam slika evo samo za tebe srce da mi nocu mirno spavas :*

dsc00885fn.jpg
 
Početnik
RE: Golf mk1

ljepse bih spavao da ti je i sad u autu pa da te nekad otresem u gradu :cool:
 
Član
RE: Golf mk1

trazim masku bez znaka sa sirokim pregradicama kao kod golfa 2 i obrvu preko fara,ako neko ima nek mi se javi. pozdrav
 
Član
Podmazani podizaci stakala

Podmazani podizaci stakala,vise ne trebam ici u teretanu da bi podigao prozore :D

scaled.php

scaled.php


malo posla ali je veliki rezultat,mozda za koji dan stavim elektricne podizace samo ako bude dovoljno jak motoric da dize ove prozore :D
 
Top