golf 1.8 90hp,,lose vuce

golf 1.8 90hp,,lose vuce

Super Moderator
"pozdrav raja,,zanima me ima li neko slicno iskustvo i kako rijesit problem,,imam golf 1 1.8 90hp sa karburatorom od 1.3,koji vrti u 7500rpm,,i slabo ali skroz slabo ide"
Tu sam prestao da citam... Sam si rekao svoj problem zasto slabo vuce... I sam si ga rijesio :D

ama nije karburator. s karburatorom od 1.3 bi trebo bolje ici, informisi se malo.. evo ja hocu na jtdm da stavim bospumpu sa dvice, kazu bolje prima gas
 
Član
"pozdrav raja,,zanima me ima li neko slicno iskustvo i kako rijesit problem,,imam golf 1 1.8 90hp sa karburatorom od 1.3,koji vrti u 7500rpm,,i slabo ali skroz slabo ide"
Tu sam prestao da citam... Sam si rekao svoj problem zasto slabo vuce... I sam si ga rijesio :D
druze moze bit samo da je lose nastelovan a to da mu smeta sto je od 1.3 nema sanse imaao drug istu situaciju i golf mu letio za ovu snagu
 
Član
Druze ako ti je grlo velicine 35mm a u 1.8 45 ili 50mm to je ogromna razlika, za dizne i ostalo da ne pricam tako da letio i isao su price za malu djecu prije spavanja :) To se moze pricati letio sa karburatorom 1,3 malo trosio a isao kao raketa nekom ko ne zna nista oko auta i ne zna rad motora i nije nikad rastavljao i slicno, meni je to smijesno za cuti a da ne pricam dalje ;) ne da mu smeta sto je karburator od 1.3 motora nego je sa 80 konja pao na 60 konja pa ti vidi je li mu smeta ili ne :)
 
Član
Mozda je sipao jaran Red Bull pa mu letio.
Probaj dodati na pun rezervoar limenku i po. Ako koristis Fast ili Burn, dupla doza, samo pazi ako budes Burn koristio, zna se zapaliti pa da ti auto izgori.

A sad da se uozbiljim. Najjaci su mi ovi sto postave pitanje da im se pomogne i onda kad im neko odgovori, unaprijed znaju da to nije. Pa sta onda koji djavo pitate ako ste svu pamet svijeta pokupili. Idi kod jarana pa nek ti on podesi taj karburator od 1.3 nek i tvoj leti, okani se pisanja...
 
Ovo je smaranje, prvo pita i onda on 1 ubjedjuje nas 1000 kako je on u pravu a mi nismo, OK ti budi u pravu i trzuckaj sa tim GTI-om od 170ks :D
 
Top