Glup I Gluplji Ko Je Veci Idiot

Glup I Gluplji Ko Je Veci Idiot

Član
BaXRS4 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
trebao mu je jebati mater... imao je dovoljno prostora da se normalno prestroji i ovaj hajvan sa ladom odmah po gasu... steta sto sa kalasem ne izadje iz Avdije :icon_mad:

Bitno je da je ovaj iz audija seljačina, jer u nas to političare voze..... koji umovi na ovome formu drama.

Ma jok vozač audija je gospodin par excellence , bečka škola :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ovaj sa Ladom je šaban ali Audi fahrer je zagrdio , em je krkan a uz to još i glup da ne može skontati da Ladu može obići i otpozadi.

Školski primjer krkanluka.
 
Član
djordjep je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
trebao mu je jebati mater... imao je dovoljno prostora da se normalno prestroji i ovaj hajvan sa ladom odmah po gasu... steta sto sa kalasem ne izadje iz Avdije :icon_mad:

Bitno je da je ovaj iz audija seljačina, jer u nas to političare voze..... koji umovi na ovome formu drama.

Ma jok vozač audija je gospodin par excellence , bečka škola :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ovaj sa Ladom je šaban ali Audi fahrer je zagrdio , em je krkan a uz to još i glup da ne može skontati da Ladu može obići i otpozadi.

Školski primjer krkanluka.

Daleko od toga, oba su imbecili, al mi ovdje svi vrlo dobro znamo da postoji neštp što se zove vozačka kultura, i kada je ovaj u a7 krenuo da se prestroji mjesto je bilo prazno al....lada je gadna :))) a reakcije iza u obadvojice su ZA ZOOLOŠKOG
 
Član
i jest problem sto su oba imbecili, da je i jedan normalan , ovaj s ladom bi ga odmah pustio, ili bi ovaj s audijem odmah odustao, tako da su mi na istom nivou idiotizma :cool:
 
kladim se da je kod vozaca lade ovaka faca bila:
75378-TrollFace.png
 
Član
djordjep je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
trebao mu je jebati mater... imao je dovoljno prostora da se normalno prestroji i ovaj hajvan sa ladom odmah po gasu... steta sto sa kalasem ne izadje iz Avdije :icon_mad:

Bitno je da je ovaj iz audija seljačina, jer u nas to političare voze..... koji umovi na ovome formu drama.

Ma jok vozač audija je gospodin par excellence , bečka škola

Ovaj sa Ladom je šaban ali Audi fahrer je zagrdio , em je krkan a uz to još i glup da ne može skontati da Ladu može obići i otpozadi.

Školski primjer krkanluka.

bar je dao zmigavac i pokusao se prestrojiti na prazno mjesto u traci pored... ovo poslije je samo reakcija iz revolta.
 
Član
I kad je audi presao ladu stao je ispred kamiona zaustavio saobracaj i prebio vozaca lade to ce biti nastavak price :D
 
Član
e vidis, uvjek me zanimalo zasto se smatra da je fizicki jaci onaj sa skupljim autom :D

Licno isilim svaog ko se pokusava ubaciti ispred mene a da me uopste ne dozivljava, ono ni da pogleda, ni smjesak ni pozdrav rukom ni nista nego jednostavno te isili...kao... kao daje on vlast i da se podrazumjeva...

u tom slucaju idem do kraja.,.

svakom ko svirne i bilo kakvom gestikulacijom pokaze dobru volju njemu stanem i porpustim ga sa zadovoljstvom....
 
Član
Suki svaka ti na mjestu;)

Takav sam i sam , kad je neko OK i sam sam takav , al kad je neko đubre , gore sam đubre od njega.

I još malo šabana iz Rusije :lol:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UFjnLBGoKrs[/video]

Skontaj rutana i utoke za pasom...
 
Top