gljiva???

gljiva???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: giljiva???

Eddiezg je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
cuje se gljiva "sportski" na svakom senzoru ali neradi dobro na svakom sto sam gore objasnio.

Napisi ti koji imas auto,koji motor,koliko ks,koje godiste i oznaku motora ako znas pa cu ti reci imas li maf ili ne,nije ti prijatelj dobro rekao za senzor...
Moguce,evo golf 3 1996. CL 1.8 90ks oznaku motora ne znam
Imao sam ja BMC filter na svom golfu 1.4 mono motronic ABD 60 ks. zvuk ima samo kas se stisne gas u vece obrtaje, u 5 brzini kad ga vozis 100 kao da nema uopste tog filtera snaga se malo osjeti a odaziv na gad je dosta razlicit.
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Hhaahaha...nisam bas sve citao ali znam sta je jedan prijatelj uradio na golfu 1.6 benzin.....
Ono crijevo sto ide od karburatora pa do desnog blatobrana je produzio i doveo skroz do prednje maske,to jeste direkt je ulazio hladan vazduh u motor,ali nije vadio orginalni filter.....i zanima me kakvu je on imao ucinkavitost sem sto mu se prije zaprljao filter vazduha,od direktnog ulaska prasine....:lol::icon_question::icon_rolleyes:

i ja sam na 1.6d tako stavio a nisam skidao onaj filter,uvijek je pistao i na malim i na velikim obrtajima,neki su me pitali jel to turbo dizel,ali kasnije zamjenim onaj filter u kucistu i stavim nov ja upalim gas aaa nista se ne cuje i skinem gljivu,sto je prestala da pisti bog zna
 
Član
E,a kod ovoga nije bilo u opste gljive....samo crijevo dovedeno do prednje maske i orginalni filter u karburatoru.....:lol:...oisti kao lud..:lol::lol:
 
Član
mene interesuje valjajul cemu ove gljive od 30 km . imajul one kakav protok . il je to stvarno obicna krpa
 
Super Moderator
quattro je napisao(la):
mene interesuje valjajul cemu ove gljive od 30 km . imajul one kakav protok . il je to stvarno obicna krpa

ja bi reko krpa... jer dok ih vidis kako izgledaju muka ti bude kako su nekvalitetno napravljene :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top