glavcine ???

glavcine ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
AldinShpura je napisao(la):
ako to sve zamjenis necemo znati u cemu je bio problem :D

sve sam i zamjenio danas na spojleru,jer tamo kupujem dijelove,tako da su mi stavili diskove,plocice,GLAVCINE sa lezajevima,jednu kuglu....pa sad lagano u ispitivanje
glavni kocioni sigurno nije...
sad ide :123::123::lol:
 
asmir sa je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ako to sve zamjenis necemo znati u cemu je bio problem :D

sve sam i zamjenio danas na spojleru,jer tamo kupujem dijelove,tako da su mi stavili diskove,plocice,GLAVCINE sa lezajevima,jednu kuglu....pa sad lagano u ispitivanje
glavni kocioni sigurno nije...
sad ide :123::123::lol:

nisi uradio spuru :D
 
AldinShpura je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ako to sve zamjenis necemo znati u cemu je bio problem :D

sve sam i zamjenio danas na spojleru,jer tamo kupujem dijelove,tako da su mi stavili diskove,plocice,GLAVCINE sa lezajevima,jednu kuglu....pa sad lagano u ispitivanje
glavni kocioni sigurno nije...
sad ide :123::123::lol:

nisi uradio spuru :D

nesmijem :lol::lol:
moram cekati kao i prije jedno 20 dana,ili ti ga jedno 2,3 hiljade km da vidim kako hajcaju ovi diskovi,a onda mozda spura :cool:
 
AldinShpura je napisao(la):
bit ce to sad ok,montiran je extra brand :D sala, nebi trebalo vise da se desava

ma vjeruj orginalni dijelovi iz njemacke,jesu polovni,ali stvarno bolji od nasih orginala.pa polovni diskovi orginalni su deblji od ovih nasih novih...ma sad ide ko lud :lol::123::lol:
 
problem rijesen,glavcine su bile krive,jer sad nakon 20-ak dana nema simptoma nikakvih...
molim lock
:D:123::123:
 
Druze imam isti problem.
izmjenjao sam 3 para diskova i ovaj cetvrti je skoro mjesec dana na kolima i osjecam da ponovo malo pocinje da trese.
Reci mi koliko si placao te glavcine, posto cu i ja morati da ih mjenjam.?
Pozz
 
**krvopija** je napisao(la):
Druze imam isti problem.
izmjenjao sam 3 para diskova i ovaj cetvrti je skoro mjesec dana na kolima i osjecam da ponovo malo pocinje da trese.
Reci mi koliko si placao te glavcine, posto cu i ja morati da ih mjenjam.?
Pozz

meni su na autootpadu spojler,al znam ljude,jer sam stalna musterija,promjenili glavcine,lezajeve,diskove,disk plocice za 115,120 maraka tako nesto,al odes raspitas se,a vjeruj meni evo vec mjesec nema nikakvih problema,jos ga zagrijavam namjerno pa ga odem oprati zagrijanog i nikad nista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top