Glasajmo za Salihovica

Glasajmo za Salihovica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
salihovic_slobodnjak.jpg


Prije nekoliko dana poznati evropski fudbalski web site goal.com uvrstio je Sejada Salihovica na listu najboljih svjetskih izvodjaca slobodnih udaraca.

U toku je anketa u kojoj se moze glasati. Kako sada stvari stoje nas reprezentativac ubjedljivo vodi sa 75,25%, drugi daleko iza njega je Del Piero sa 11,88%, a kao treci na listi nalazi se Juninho sa 7,92%...

Link na koji mozete glasati je

OVDJE
 
Član
kako ne moze?? ja evo sad opet uspio otvorit i glasati... ma kakav juninho, mala maca. salihovic 77%, a juninho 7, pa ti vidi sad :lol:

a jes prosle sezone bio zvjerka, al ove bogami poslab... :icon_confused:
 
Putovanja.ba
Administrator
Nemogu da vjerujem da je prvi trenutno. Al drago mi je da je tako :icon_smile:
 
ok, ljudi vidio sam da se zakljucavaju teme koje nisu ni blizu ovoliko udaljene od automobilizma. tako da smatram da fudbal nema nikakve veze sa automobilizmom. ako se ne slazete sa zakljucavanjem onda mi PM posaljite sa pojasnjenjem koje sadrzi ikakvu vezu teme sa automobilizmom.
hvala
 
da se nebi neki clanovi nasli uvrijedjeni, svojevoljno sam otkljucao temu. eto sada, opletite o fudbalu. on ima mnogo veze sa automobilizmom.
ipak lopta se krece u svim smjerovima a tocak samo u zadanom. znaci da je fudbalska lopta buducnost automobilizma! isto tako fudbaleri imaju mnogo kondicije u nogama pa mogu zamjeniti mashine. malo ono voznja u Kremenko STAJL..
:lol::lol:

samo opletite
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
podforum off topic, znaci tema je na pravom mjestu. ne pricaj gluposti...

mah... mislim da ovakve teme (u kojoj je link za neko glasanje, ili u kojoj se poziva da se nekom pomovne, ili u kojoj je bilo kakav link za nesto) trebaju postaviti i odmah zakljucati ili da treba otvoriti jednu temu u kojoj ce se postavljati takve stvari...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top