gevinde za golfa 4

gevinde za golfa 4

pozdrav, imam golfa 4 tdi 4 motion... ima li kakve razlike u amortizerima i oprugama zato sto je 4 motion... i koja je cijena???

unaprijed hvala
 
ima,kako da nema,,zavuci se malo pod zadnji kraj pa ces vidjeti da opruga i amortizer na tvom autu nisu u vezi,tj odvojeni su...amortizer je malo zakosen,a opruga stoji nekih10 cm ispred,neovisna o amortizeru..imam istog golfa kao kod tebe..sad kakve gewinde pasu na ovog golfa neznam,ali definitivno nisu iste kao kod obicnog..
 
zubizareta je napisao(la):
ima,kako da nema,,zavuci se malo pod zadnji kraj pa ces vidjeti da opruga i amortizer na tvom autu nisu u vezi,tj odvojeni su...amortizer je malo zakosen,a opruga stoji nekih10 cm ispred,neovisna o amortizeru..imam istog golfa kao kod tebe..sad kakve gewinde pasu na ovog golfa neznam,ali definitivno nisu iste kao kod obicnog..

hvala ljepo na informacijama...

lov2xlr8 je napisao(la):
kad budes kupovao gewinde trazis za model sa 4motion i to je to :)

znam ja da je to trazi samo za 4 motion, sve djelove do sad sto sam kupovo sto se tice trapa po tri puta vraco... nista ne odgovara... pa zato sam pito, nekoga ko zna...
 
ja ti imam H&R opruge za 4motion...e sad ako si ti bas samo za gewinde to je drugo...u svakom slucaju pripremi dobre pare jer ti valja uzet novo..polovnog za 4motion slabo ima...
 
tito_i_partija je napisao(la):
ja ti imam H&R opruge za 4motion...e sad ako si ti bas samo za gewinde to je drugo...u svakom slucaju pripremi dobre pare jer ti valja uzet novo..polovnog za 4motion slabo ima...

jel imas sve 4 opruge??? i kola je cijena???
 
stilo 1.6 16v je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ja ti imam H&R opruge za 4motion...e sad ako si ti bas samo za gewinde to je drugo...u svakom slucaju pripremi dobre pare jer ti valja uzet novo..polovnog za 4motion slabo ima...

jel imas sve 4 opruge??? i kola je cijena???

sve 4 i 4 amortizera standardna...na oko su ono pohrdjale povrsinski al nisu nigdje napukle ni prohrdjale...al eto zbog toga bi ih malo jeftinije dao...racunaj da su nove oko 200eur u njemackoj, a u bosni jos 100KM skuplje minimalno....javi se na PM da dogovorimo cijenu..ovo je evo okvirno, al za forumase uvijek moze nize:

http://www.pik.ba/artikal/3131735/sportske-opruge-h-r-za-audi-vw-seat-4x4/
 
Top