"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

Član
sandy_mo je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Hmm moglo bi se o ovome razmisliti :D

sandy,nemoj mi razmisljanja,ko vam je prvi stigao na pistu kada ste vi organizovali okupljanje? :D :p

AMK Venom :D

Vidjet cu sa ekipom, ako me ne zakaci da budem radio ja cu doci :cool: :cool:

pfff,nikad u zivotu ,ne znas ti da su oni profulali skretanje,pa smo ih cekali i na kraju pustili prve :p :lol:
ajde,skontajte se...nije preko bijela svijeta :D
 
Član
kao sto sam i obecao evo plakat i detalja:

scaled.php


-prijave: od 09h do 12h (stim da je dozvoljeno kasnjenje od 1h vremena,ukoliko takmicar javi na kontakt telefon)
-pocetak dB drag-a od 13h
-ocjenjivanje stylinga od 13h
-proglasenje pobjednika u 17h

Kotizacija 25 KM
Ulaz sa vozilom na parking 5 KM
Ulaz za pješake 2 KM

Takmicari uz kotizaciju dobijaju jedan obrok (cevapi na new yorski nacin + piva/sok)
Na parkingu ce biti postavljen roštilj i štand sa picem sa naravno nizim cijenama nego inace,sve u cilju da posjetioci budu zadovoljni!
Pored hrane i pica,bice jos izlagaca koji ce predstavljati svoje proizvode,takodjer svi klubovi,koji zele da se promovišu mogu da dobiju svoj štand samo da nas blagovremeno obavjeste.
Takodjer da kazem da smo obezbjedili suncobrane duz citavog parkinga tako da ce te vi i vasi limeni ljubimci biti u hladu :cool:
Sto se tice takmicara iz susjednih zemalja i takmicara iz BiH koji prevale dug put,za njih smo obezbjedili nocenje u jednom od hotela u Zenici,naravno besplatno,na racun Ze-Tuning kluba.Zamolio bih samo takmicare koji bi prenocili da se jave najkasnije 7 dana prije eventa,da rezervisemo smjestaj.
Sutra u toku dana ce biti i objavljene klase za styling te ko je zaduzen za dB mjerenje.

Spremite se za ludnicu u Zenici :cool:

admine bih zamolio da kopiraju ovaj moj post na prvo mjesto ili da mi omoguce editovanje :)
 
Član
zenicani kad se potrude naprave sve sto treba, adi svaka cast i tebi i momcima, vidimo se abd;)
 
Član
idemo dalje,nove informacije :
Style klase
- extreme style - 3 pehara
- Beginner style - 3 pehara
- Best jap style
- Best german style - 2 pehara
- Best clean look
- Best interior
- Best Racelook
- Best multimedial car
- Lowest car
- Lady tuning (za nase djevojke tunerke ) :cool:
- Najudaljeniji natjecatelj
- Best rat style
- Best presentation
i jos dosta dosta klasa iznenadjenja :cool:

Naravno pored ovoga tu su i pehari za dB drag,uskoro i informacije vezane za dB :cool:

naravno,tu je i nas medijski pokrovitelj,zenica24sata.com
http://www.zenica24sata.com/2012/06/27/prvi-tuning-show-getaway-in-zenica-15-07/
 
Član
CoL3 je napisao(la):
potruditi cu se da dođem ako me financije posluze:icon_biggrin:

Ako bude sve kako treba racunam te u koloni nasoj :D :cool:

Little Dragon je napisao(la):
Stavi i klasu Babo Look da djaba ne dolaze oni balavci sa skupim auticima :lol:

:lol::lol::lol: kome babo dao najvise za dodatnu opremu :lol:
 
Top