Gdje za 1.Maj?

Gdje za 1.Maj?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sada se vratio....na igmanu bilo dobro...malo guzva ali eto ii bilo dosta clanova sa foruma bar 5-6...ugl odoh za sat kod druga na rostilj... :D
 
Član
Moj se 1. Maj završio prije nekih 30 minuta, a bio sam na svojoj vikendici u blizini Novog Travnika. Malo sa starcima pred odlazak u Banja Luku na posao i to je to. Napokon je na red dosao i jedan suncan 1. Maj za razliku od X prethodnih kada nas je kisa nagradjivala redovno.
 
Član
nakon 12 sati sjedenja, 20 litara piva, 15 litara coca-cole, 4 litre vina, živ i zdrav:D vrijeme je fakat sžilo. što jest, jest:icon_smile::icon_smile::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
ev i moj taman zavrsio

naime kako nismo mogli dobiti 2 auta,ovoj jednoj stari nije dao dzipa rostiljali u mene,bili u Blagaju,na Bunici,vidio neke raje sa foruma,al dobro je bilo:cool:
 
Super Moderator
Evo kako sam ja proveo citav prvi maj






Napravio sam bruku kilometara odvalio sam evo sve me boli zaspo sam ko beba tek sad usto, al je bila gotiva sto jest jest
Samo sam svratio na cevape i idemo dalje bilo jos raje sa kroserima prava zaj*ancija :cool:
 
Član
Ja sam bio na bunici gdje je predlozio ADO_MOSTAR i to me kostalo oko 200 KM,prednji branik sam polomio zbog rupa na livadama :icon_sad: i pregazio sam dvije velike zmije na putu;)
 
The_Dag je napisao(la):
Ja sam bio na bunici gdje je predlozio ADO_MOSTAR i to me kostalo oko 200 KM,prednji branik sam polomio zbog rupa na livadama :icon_sad: i pregazio sam dvije velike zmije na putu;)

Kupit cemo novi branik nije to problem hahazha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top