Gdje uradit spuru

Gdje uradit spuru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
maca vjeruj mi radio sam prvo u delti ono prema bolnici ,i platio 40KM
a u lukavici platim 15KM i ljudi su mi bolje uradili nego u delti
 
Legend
delta je precijenjena, glupost cista.. isao sam nekoliko puta, i sjebao spojler kad mi je upalo auto medju one valjke.. :icon_mad::icon_mad: (doduse to je moja krivica) al opet. cuj 40km za spuru.. ccc

hlava u svakom slucaju ;);)
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
delta je precijenjena, glupost cista.. isao sam nekoliko puta, i sjebao spojler kad mi je upalo auto medju one valjke.. :icon_mad::icon_mad: (doduse to je moja krivica) al opet. cuj 40km za spuru.. ccc

glava u svakom slucaju ;);)

:lol::lol::lol::lol:
 
Legend
eo ovak, u petak sam isao, majstor mi rece, da mi je jedan selen oslabio, pa bih to trebao zamjenit, sutra cu oba u komplet mjenjat, pa onda opet otic dole, i da.. rekao mi je da skinem distance jer je kao nemoguce uradit spuru, ako su distance na autu (tak da znate da skinete prije neg budete isli) pozz
 
nije tacno da je nemoguce uraditi spuru sa distacerima,na kakvoj taj mashini radi??? raspon kotaca se mjenja s disancerima ali nagib zatur i shpura ostaju isti ,zivjeo Hunter DSP600 ;)
 
Legend
AldinShpura je napisao(la):
nije tacno da je nemoguce uraditi spuru sa distacerima,na kakvoj taj mashini radi??? raspon kotaca se mjenja s disancerima ali nagib zatur i shpura ostaju isti ,zivjeo Hunter DSP600 ;)
tak mi covjek rece :icon_rolleyes:
ne znam na kojoj masini rade :icon_smile:
aj mi na pm objasni gdje se nalazi ta tvoja radnja..

kAcA je napisao(la):
JeemTrans, ispod FDS-a
20km, ekstra rade
hvala kume, odem sutra da vidim sta i kako ;);)
 
masina na kojoj radim ja Hunter DSP600,nadji je na netu,nema potrebe da ti nesto objasnjavam,vidi je sam,ili zatrci se do mene na kafu,pa gledaj sa strane kako radi :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top