Gdje se ima kupiti ovo?

Gdje se ima kupiti ovo?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kl3.jpg


LED diode
 
Član
ima tu gdje je emir objasnio a ima i na samoj autopijaci ovih širokih ja platio 5,00KM jednu plavu postavio je umjesto onog običnog osvetljenja sto ide iznad glave dodje u njoj ja mislim tri ili četri male diode a ove ubodne sa smd diodama ja nisam nikad našao kod nas ima onih klasičnih sa led didom bjele plave kakve hoćeš al ove specijalne neznam da ima kod nas
 

IGY

Član
boss_C200 je napisao(la):
Tuzlaci jel znate gdje ima ovakvih LEDica u Tuzli, mozda u Mercatoru dole???

hehe nisam Tuzlak, ali da ima u toj prodavnici u mercatoru, i kosta manje od 5 km :cool:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
danas bio u tz u mercatoru, kostaju 8 km, dvije dodju u jednom pakovanju;) hvala IGY


kada i ako kupis i slucajno ako ti nebude jedna radila idi nazad je ce ti ljudi mijenjati sve dok ti obje ne budu radile kako treba;)
Meni je momak bas u toj radnji zamjenio 4 komada je nisu htjele da rade u paru i zato je Franko faz extra;)
 
Član
Anee je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
danas bio u tz u mercatoru, kostaju 8 km, dvije dodju u jednom pakovanju;) hvala IGY


kada i ako kupis i slucajno ako ti nebude jedna radila idi nazad je ce ti ljudi mijenjati sve dok ti obje ne budu radile kako treba;)
Meni je momak bas u toj radnji zamjenio 4 komada je nisu htjele da rade u paru i zato je Franko faz extra;)

sutra cu kupiti 4 komada pa ako ne budu radile vracam ih dok ne prorade:) hvalaa na ssavjetu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top