Gdje raditi mehaniku (Sarajevo) ?

Gdje raditi mehaniku (Sarajevo) ?

Poz narode , skupio sam sve djelove za veliki servis i jos mnostvo djelova pa aBd kad otopli treba sve to postaviti . Nesto mogu i sam al ovo bitnije nemam niti alat a ni neko znanje pa me zanima gdje vi radite auta. Znaci Opelovci imaju prednost , bitno je da je servis na dobrom mjestu da je dobar prilaz i da ima normalnu dizalicu onu nisku , cijena i ne igra neku ulogu jer je to sve u pet deka . Zanima me jos da li neko zna kakav je sad prilaz kod Dine (sportcar) jer sam gore do sad radio al kako sam ovo sve postavio tesko mi je kretati se po brdima . Znaci samo provjereni maistori jer je bilo dundzera jedno naprave a alatom izgrebu pola auta
 

IGY

Član
Ne moze on na dizalicu kod njega, i ja sam jedva se popeo preko kloceva

Dragone kad si vec tolika picajzla i volis sve po ps-u sto ne odes kod Imsira i zavrsis sve?
 
Pricao sam bas sa JD-om oko toga , razmislit cu jer nije vise ni on sto je bio jer rade samo on i jos jedan ciko , isao sam i u Berlijetu oni ne zele da rade ako nisu i njihovi djelovi a ja sam vec pokupovao sve sam
 
Little Dragon je napisao(la):
Pricao sam bas sa JD-om oko toga , razmislit cu jer nije vise ni on sto je bio jer rade samo on i jos jedan ciko , isao sam i u Berlijetu oni ne zele da rade ako nisu i njihovi djelovi a ja sam vec pokupovao sve sam

taj ciko sto radi, je bio glavni majstor i najiskusniji uvijek i svejedno bi ti on to radio i sad i prije 5 godina...
 
Član
evo ti br 061192051 zove haris i u lukavici je mozes sepopet na dizalicu samo moras mozda sacekat da se snijeg otopii
 
Član
IGY je napisao(la):
Ne moze on na dizalicu kod njega, i ja sam jedva se popeo preko kloceva

Dragone kad si vec tolika picajzla i volis sve po ps-u sto ne odes kod Imsira i zavrsis sve?

Moze moze se popeti IGY,penjali smo mi Sharana koji je bio ubijen u pod,prednji branik cca.6cm od poda pa smo se penjali,ima covjek sve spremno za bas niske auto,jbg i sam chunira auta pa zna sve ;)
 

JD.

Član
BoB_MarleY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Pricao sam bas sa JD-om oko toga , razmislit cu jer nije vise ni on sto je bio jer rade samo on i jos jedan ciko , isao sam i u Berlijetu oni ne zele da rade ako nisu i njihovi djelovi a ja sam vec pokupovao sve sam

taj ciko sto radi, je bio glavni majstor i najiskusniji uvijek i svejedno bi ti on to radio i sad i prije 5 godina...

ma voli dragon uvijek komplikovati bezveze... :icon_confused:
 

IGY

Član
JD. je napisao(la):
BoB_MarleY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Pricao sam bas sa JD-om oko toga , razmislit cu jer nije vise ni on sto je bio jer rade samo on i jos jedan ciko , isao sam i u Berlijetu oni ne zele da rade ako nisu i njihovi djelovi a ja sam vec pokupovao sve sam

taj ciko sto radi, je bio glavni majstor i najiskusniji uvijek i svejedno bi ti on to radio i sad i prije 5 godina...

ma voli dragon uvijek komplikovati bezveze... :icon_confused:

to se na bosanskom kaze, voli se preseravati :lol:
 
taj isti ciko je meni izbio iz djepa 1300km bez razloga al necemo o tome ovde al et mladost ludost bio sam tad neiskusan :lol: vidjet cemo nema nista lose u informisanju
 
sema911 je napisao(la):
evo ti br 061192051 zove haris i u lukavici je mozes sepopet na dizalicu samo moras mozda sacekat da se snijeg otopii

mozda moze na dizalicu, ali prilaz makadamski je katastrofa,, dok
dodje do dizalice falice pola astre :D
 
Top