Gdje postaviti zvucnike???

Gdje postaviti zvucnike???

Član
@Aladine odgovorio si me nisam htio magnat pa sam kupio MAC Audio pise RMS 35/70 sta je sad to?? jel 70 ili je 35??
@Armine malo sam se skontao i vjerovatno cu ih u vrata, jer konzola nekako plitka pa nece fino sjest ;)
 
Član
Mozda nebi bilo lose da ubacis armaturu od dvojke, ako je nije problem upasovat, a na njoj vec ima mjesto za zvucnike?
A mislim da nije ni skupa?
 
Član
Evo drug nasao sam sliku,gdje mislim da ne bi lose izgledalo ako je neki lijep zvucnik.....

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=33735
 
to RMS 35/70 ti je najvjerovatnije 35RMSa a 70MAX, dosta je to za prednje na HU da idu,

a Luka01, ovu sliku sto si stavio, ovo je fabricko mjesto u keca gdje dodje zvucnik
 
Član
@Merrro to je vec teze ja mislim
@Luka kod mene uopste nema tog mjesta za zvucnik ;)
@Dzeni ubaceni ;)
@zenedom dosta, peru i vise nego dobro :cool:
Evo ubacio sam ih u vrata kako je vecina predlozila, vjerovali ili ne retrovizori se tresu :cool:
[attachment=35875][attachment=35876]
Sve je doslo u paketu zice, sarafi, limovi samo nisu mrezice valjda ovi idu u vec postojece kuciste, ali imam neke mrezice pa cu ih sutra staviti :cool:
Evo slika s neta
[attachment=35877]
 

Prilozi

  • Picture 015 [800x600].jpg
    Picture 015 [800x600].jpg
    72,9 KB · Pregleda: 9
  • Picture 017 [800x600].jpg
    Picture 017 [800x600].jpg
    99,8 KB · Pregleda: 9
  • 519_0.jpg
    519_0.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 4
Član
_vwfan_ je napisao(la):
@Merrro to je vec teze ja mislim
@Luka kod mene uopste nema tog mjesta za zvucnik ;)
@Dzeni ubaceni ;)
@zenedom dosta, peru i vise nego dobro :cool:
Evo ubacio sam ih u vrata kako je vecina predlozila, vjerovali ili ne retrovizori se tresu :cool:

Sve je doslo u paketu zice, sarafi, limovi samo nisu mrezice valjda ovi idu u vec postojece kuciste, ali imam neke mrezice pa cu ih sutra staviti :cool:
Evo slika s neta

:cool::cool::icon_coolExtra
 
Član
Evo postavio sam i mrezice Sony, sad izgleda kao da je uvijek bilo tu :cool:
[attachment=35878]
 

Prilozi

  • Picture 020 [800x600].jpg
    Picture 020 [800x600].jpg
    145,3 KB · Pregleda: 11
Član
Jebiga ja nazalost zakasnio... Htio predlozit da kupis sebi police za vrata, od keca na kojima dodje ostavljeno za zvucnike, da ne rezes tapacirung, i ubacivas tako (sto je meni licno ruzno) al eto zakasnio sam...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Jebiga ja nazalost zakasnio... Htio predlozit da kupis sebi police za vrata, od keca na kojima dodje ostavljeno za zvucnike, da ne rezes tapacirung, i ubacivas tako (sto je meni licno ruzno) al eto zakasnio sam...

jbg to bi bilo sigurno bolje rijesenje, ali kako je tako je ;)
@Armin, Aladin hvala :cool:
 
Top