gdje popravit ipod u sarajevu??

gdje popravit ipod u sarajevu??

Legend
imam ipod classic 4 gen ja mislim da je
30gb

imam problem sa hddom nesto, pa me interesuje jel ima neko da popravlja to ?
 

IGY

Član
nosi ga damiru tvici nek ti napravi on je tito za te stvari :D

nadam se da znas na koga mislim
 
Legend
ko je taj momak iggy, imas li br, facebook, bilo sta
i pravo mi sibni amelov broj na pm (lakirer) ;)
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
ko je taj momak iggy, imas li br, facebook, bilo sta
i pravo mi sibni amelov broj na pm (lakirer) ;)

amel 061 269 705

damir 066 901 400


a damir ti je ba onaj hajvan sto je je astru vozao onu u dvije boje, muzika folovi kompljuteras itd znas ga sigurno ba
 
Legend
aaaaaaaaaaaaaaaa, znam damira kako necu znati :)
poslao mi je gele sad njegov profil, pa javio sam mu se vec, hvala igy ;)
 
Član
Ovlasteni Apple servis kod nas i ne postoji, danas sam zvao Mekline da proverim cenu originalne betarije za iPhone 3GS i tamo su me kategoricno odbili uz argument da se ti uredjaji hardverski ne mogu pokvariti i da njihov servis otklanja samo softverske kvarove... onda razmislim koja je to usluga koju oni mogu pruziti... nikakva. Baterija prema njihovom navodjenju i ne postoji, jer je ona integrisana...

Eto samo da imas kao opciju, Makline ti definitivno nije opcija ;)
 
deez je napisao(la):
Ovlasteni Apple servis kod nas i ne postoji, danas sam zvao Mekline da proverim cenu originalne betarije za iPhone 3GS i tamo su me kategoricno odbili uz argument da se ti uredjaji hardverski ne mogu pokvariti i da njihov servis otklanja samo softverske kvarove... onda razmislim koja je to usluga koju oni mogu pruziti... nikakva. Baterija prema njihovom navodjenju i ne postoji, jer je ona integrisana...

Eto samo da imas kao opciju, Makline ti definitivno nije opcija ;)

Cuj ne moze pokvariti :lol:, izgleda da ih je Jobs malo u paksu prcao pa tako pricaju, a i sam naziv radnje bi me odvratio da nista ne uzmem kod njih nikada, cuj Mekline :lol:
 
Top