Gdje kupiti brisac za golf 2

Gdje kupiti brisac za golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci zanima me gdje mogu nabaviti brisac onaj samo jedan sto stoji na pola sajbe za golf 2. Ako ima u auto djelovima kako da trazim ima li neki naziv za to?
Hvala
 
Član
bilo je ovde na forumu mislim da kompletan sistem kosta oko 100 km kontaktiraj feleta il nekog pa pitaj
 
Član
nije komplikovano za napravit http://amci.blogger.ba/ evo imas ovde nesto a brisac mozes uzet od fabije ima u noketa mislim da je prodavo to al ako ti je to auto za svaki dan onda bjezi od toga jes to mrak izgleda al nije prakticno kad padaju jake kise
 
Član
ma kod mene je vec jedan brisac kao na slici sto sam postavio samo mi treba onaj sto nije kriv i sto ce hvatati citavu sajbu :)
neznam sad kako ide taj od fabije gledo sam noke prodaje neki od fabije sad nisam siguran jel mi taj treba :S
 
Član
ja sam kod ovog produzivo polugu onau malo ali nije bas najbolje moram je jos malo produziti i trebam nabaviti malo veci brisac ali neznam koji brisac da trazim :S
haj valjda ce se neko javiti ko je malo vise upucen o tome :p
 
Član
kako nekontas ako stavis veci brisac i produzis je udarace ti od gornji keder slobodno uzmi veci brisac i odmjeri koliko trebas skratiti sipku;)
 
Član
mozes stavit cijelu mehaniku i brisac od fiata una al ima nekih prepravki a mozes nac komplet mehaniku od scirooca mk1 i svoj motor i to je to bilo je ovih scirooca sa original jednim brisacem potrazi malo na vortexu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top