GDJE JE NAJPOVOLJNIJE FULL KASKO OSIGURANJE?

GDJE JE NAJPOVOLJNIJE FULL KASKO OSIGURANJE?

Član
sve pise u nazivu teme ...vozilo je mercedes ML 270...znaci zanima me striktno cijena full kasko osiguranja za to vozilo???
i gdje je najjeftinije....
 
AnDel je napisao(la):
sve pise u nazivu teme ...vozilo je mercedes ML 270...znaci zanima me striktno cijena full kasko osiguranja za to vozilo???
i gdje je najjeftinije....

Pa cijena kaska ti zavisi od starosti vozila, pređene kilometraže, očuvanosti, nabavne vrijednosti novog vozila i naravno marke vozila pošto je za Audi, VW, Mercedes, BMW i slična vozila koja se češće kradu skuplje. Pri tome može ostvariti popust ukoliko imaš mehaničku zaštitu tipa zeder, multi lock, alarm, onda GPS zaštitu, ako je osigurano od AO kod tog osiguranja imaš još 10% popusta i sl.
 
Član
ma nisam jos kupio :D

auto je ml 270 znaci otprilike raspon cijene?? ko zna?

a jel AO (asa osiguranje :icon_biggrin:)
 
AnDel je napisao(la):
ma nisam jos kupio :D

auto je ml 270 znaci otprilike raspon cijene?? ko zna?

a jel AO (asa osiguranje :icon_biggrin:)

AO je osiguranje od autoodgovornosti odnosno obavezno osiguranje vozila.
Ne mogu ti tačno reći zavisi kolika mu je sadašnja vrijednost ali i ovi ostali parametri ali otprilike za auto čija je sadašnja procijenjena vrijednost oko 18000 KM sa svim popustima i ful kasko osiguranje košta oko 900-1000 KM zavisi od osiguranja.
 
Član
Moras reci godinu auta, onda se procjeni sadasnja vrijednost i na nju se racuna kasko. Ako je auto vrijedno preko 30.000 KM onda imas jos neki doplatak, ako je iz rizicne grupe, onda ima jos neki doplatak, ako hoces kasko i od kradje i onda ima mislim 20% doplatak, ali imas i popusta na alarm, nacin placanja i ako u istoj kuci radis kasko gdje ti je i AO. Recimo na mog audija prcjenjene vrijednosti 45.000 full kasko dodje oko 1750 KM sa svim popustima sto ja mogu dobiti. Na auto oko 28.000 izadje oko 900KM odokativnom metodom... ;)
 
Top