Gdje je najbolja ponuda felgi u Sarajevu?

Gdje je najbolja ponuda felgi u Sarajevu?

Član
ja koliko sam vidio najbolja ponuda za razliku od ovih ostalih jer kod ostalih il nema cijene ili su vece cijene
 
Početnik
jes svi vozaju na felgama kakve ima cijela drzava...

gdje je tu exluzivnost, sminka itdd


vecinom se prodaju kod nas

Borbet, Brock , Tomason, OZ, RC, Oxigin, i replike a to je mrtva konfekcija...

dje tu BBS, ASA, Corniche, Carmani, Baracuda, WRD, Schmidt, DZ, Etabeta, Keskin, Motec, MAM, Work.....
 
muha je napisao(la):
jes svi vozaju na felgama kakve ima cijela drzava...

gdje je tu exluzivnost, sminka itdd


vecinom se prodaju kod nas

Borbet, Brock , Tomason, OZ, RC, Oxigin, i replike a to je mrtva konfekcija...

dje tu BBS, ASA, Corniche, Carmani, Baracuda, WRD, Schmidt, DZ, Etabeta, Keskin, Motec, MAM, Work.....

Sta mozes ti nabaviti od felgi,mene zanimaju 16 incha,4x108 za citroen C4 coupe,nesto povoljnije
 
muha je napisao(la):
jes svi vozaju na felgama kakve ima cijela drzava...

gdje je tu exluzivnost, sminka itdd


vecinom se prodaju kod nas

Borbet, Brock , Tomason, OZ, RC, Oxigin, i replike a to je mrtva konfekcija...

dje tu BBS, ASA, Corniche, Carmani, Baracuda, WRD, Schmidt, DZ, Etabeta, Keskin, Motec, MAM, Work.....

vjerovatno sto svijet nema para. :icon_confused: Mislim da znas kakve su cijene BBS-a, Schmidt-a, Eta Beta, o worku da ne pricam , a i ovo i slabo ko moze i hoce nabavit i ako je neko spreman platiti povecu sumu novaca.
 
Lexillium je napisao(la):
Šta je ovo čovječe u Makbelu??? Pa imaš felgi ''but zašto'' :cool::icon_question:

ma nema velikog izbora,ono je samo suplja na njihovoj web stranici..ja otisao zbog ovih AWS dakar felgica i kazu da ne rade vise narudzbe tih,vec samo Brock,RC,Aez i jos par nekih markica..al ove sto imaju i nisu toliko skupe
 
Top