Gdje ispraviti alu felge? - str.2

Gdje ispraviti alu felge? - str.2

Član
RE: Zadnji most- belaj

Limpi je napisao(la):
Kakvo postenje, sreca pa znam ovog koji je posten i covjek ce uvijek gledati da ti jeftinije prodjes, ako mozes, a ne gore kao u as autu, komplet most i sve mijenjaj... jos mi rece, taj most sa ugl. udarenih fabija, nikako ne moze biti "ispravniji" od mog trenutnog, ta neka jeste slupana naprijed, ali dio udarca je pretrpio i upilo komplet auto, pa dok se sve to skine i nastima ponovo, pitanje je i kako bi naleglo, vrlo moguce da se drugi belaji jave....

vozao danas, natovareno do kraja auto, da vidimo da nece gdje "izbacit" i sl.. jok, sve normalno... a ni spuru nisu radili kako treba u as autu, odem opet nek je popravljaju, nagib naprijed nisu ustimali... ma fusere gore pravo, odem da se nagovorim alicu, mamicu mu lopovsku :lol: :icon_mad:



I da, da ne otvaram temu...

Ko radi ispravljanje/ravnanje alu felgi, po mogucnosti sto blize Ze, imal negdje oko viteza? ili je najblize onaj u visokom, kod ona dva kafica se skrene gore, pa desno mislim, zaboravio kako se zove, a trebao bi mi i broj :icon_question:



:lol::lol::lol: znači ima i gorih od onih u Remex-u u Tuzli,e sva im čast.
 
Član
Ma bjezi ba, sve su to sheme... kao nemoj novo uzimat, imas slupanu tamo i tamo, uzmi i dodji nama da ti radimo vazdan... :icon_mad:

a bio je jos jedan biser, auto kod njih na geometriji i sada stima volan, i gleda u sajbu... kaze gdje si ovo stavljao sajbu, tko je radio, stavio kile ljepila nece se moci nikad skinut, a i malo pobjegla u stranu... ja fino, nije problem, eto javili ste se dobrovoljno da je opet stavite :lol: :lol: eto mene sutra na reklamaciju, jer ste vi lijepili i stavili "visak" ljepila :lol: nasli pljuvat po sajbi i radu, a oni radili, vide da je od "elegance" fabije, tonirana vise ono gore pri vrhu.... :icon_rolleyes:

jutros sam bio kod alica, nagovorio se, lakse mi dusi :cool:

mah, ebe se njih za ovako, sudska i ostali servisiraju kod njih, tu oni uzimaju lopatom....
 
Član
RE: Zadnji most- belaj

Limpi je napisao(la):
Ko radi ispravljanje/ravnanje alu felgi, po mogucnosti sto blize Ze, imal negdje oko viteza? ili je najblize onaj u visokom, kod ona dva kafica se skrene gore, pa desno mislim, zaboravio kako se zove, a trebao bi mi i broj :icon_question:

Hake, 061 755 961 bio ja maloprije kod njega.. odnio mu sve 4, u Visokom, prva desno poslije semafora i ne mozes fulati :)
ako budes iso ovih dana javni pa da zajedno odletimo :)
 
Član
a nista skoknem do visokog onda... u ze nema niko... najblize opet visoko...
btw. funky imas pm;)
 
Gdje si radio spuru pa dobio te mjere ociju ti haha da javim zastupnistvu u Zagreb da im nije bazdarena masinan (Hunter je u pitanju)...salu na stranu,ako ti nevalja zadnja spura necekaj zimu nego mjenjaj glavcinu,pa ponovo na optiku (kod istog servisera koji ti je dao zadnje mjere pa ih uporedi,vidi promjene) jer,zadnja osovina daje pravac svakom vozilu,ako ona nije ok imas igranku na klizavom
 
Član
hunter hawk:eye, naravno na win7 "pirate" edition, zezao ih komp, izbaciva da nije orginal win pa sve zatrokira :lol:

u ovlastenom skodinom, rekli da se nazad nista ne moze uopste stimati, moras komplet sve mijenjat... kako su uradili spuru, samo gore... ova slika je kako su oni kao najbolje nastimali...

sutra ujutro sam narucen kod svog majstora, pa ce i on detaljno da pregleda, glavcinu i ostalo...
 
Član
Bio kod majstora, pregledano, kaze mozes slobnodno na aljasku vozit, kakav crni most... :lol:

usput i u visokom felgu ispravio, ko nova sada :icon_smile:
 
e drug nije to ''pirate'' edition,i mi smo trebali uzeti tu masinu,jeste sminka,al problem sto radi na platformi vin7,problem konekcija s kamerama

http://www.youtube.com/watch?v=S0_ObExBTU0

usput,prodajemo DSP600 al sto dalje od Sa kantona haha...uzima se nova masina,a montiracica vec na putu za servis
 
Član
ma ja samo znam da ih je dobro zezalo... izbacivalo im windows is not genuine... pa se rusio program... pa radi kontrolu, nesto kao stima, pa zatrokira sve, ili on okrene volan, masina ne skonta, pa zapne... ugl, 2 i vise sata su oni radili, a nista nisu uradili :lol: :lol:
 
dosla montiracica drug,spura nije jos,bit ce dok se skupi neka sica i dok se ova koju vec imamo proda

http://www.bhtuning.com/stigla-nova-masina-tcx575-t-51761.html
 
Član
aldine da li bih ti mogao poslati sliku onog papira koji sam dobio nakon sto su mi odradili spuru, da mi pogledas da li je to ok:icon_confused:
ako si zainteresovan naravno
Limpi sorry na off-u;)
 
ArminM je napisao(la):
aldine da li bih ti mogao poslati sliku onog papira koji sam dobio nakon sto su mi odradili spuru, da mi pogledas da li je to ok:icon_confused:
ako si zainteresovan naravno
Limpi sorry na off-u;)

salji dok nisam otisao gledati kapke iznutra :lol:
 
Član
poslat cu ja tebi to u privatnoj poruci, u autu mi je negdje onaj papir, pa cu to sutra poslikat i poslat cu ti, samo da bacis pogled, posto se ja u to ne razumijem.
Mozda primjetis nesto sto ja ne znam, mozda mi nisu dobro odradili:icon_confused:
 
Top