G O L F III

G O L F III

Član
svejedno bilo kako bilo na autu je toliko toga uradjeno,veliki respect za ovo,,,samo jos ako mozes da mi kazes koliko je platio ovu tricu,,ja planiram sebi neku da kupim,pa me zanima cijena;)
 
auto je ok da je moj skino bi mu ovaj prednji znak ne uklapa se u ovaj stil okvirove ove za tablice pijačarske skinut ostalo sve super
 
Član
ArminM je napisao(la):
svejedno bilo kako bilo na autu je toliko toga uradjeno,veliki respect za ovo,,,samo jos ako mozes da mi kazes koliko je platio ovu tricu,,ja planiram sebi neku da kupim,pa me zanima cijena;)

Dao je for fokusa 1.8 benz 2000god sa ugrađenim plinom i imao je još mjesec reg a dobio golfa i 500 km
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
svejedno bilo kako bilo na autu je toliko toga uradjeno,veliki respect za ovo,,,samo jos ako mozes da mi kazes koliko je platio ovu tricu,,ja planiram sebi neku da kupim,pa me zanima cijena;)

Dao je for fokusa 1.8 benz 2000god sa ugrađenim plinom i imao je još mjesec reg a dobio golfa i 500 km

dobar dobar,nadam se da se usrecio tricom;);)
 
Legend
zatvoraš je napisao(la):
Nisam ni napisao da je TDI nego TDic motor je bio 1.9 dizel pa je neko ugradio turbinu i ic naknadno

aaa ta varijanta , nismo se sporazumjeli , rijesice se to u njega , bar za golfa se i najmanja sitnica nadje na svakom koraku ;)
 
Top