Full free HD 1080p movies free( 100%)

Full free HD 1080p movies free( 100%)

Član
Ima li kakav addon za sportski live stream, ako neko zna, za špansku ligu me pogotovo interesuje a i engleska ne bi bila loša?
 
Član
Ovaj mach movie plugin za gledanje novi filmova skida jako slabe kvalitete ni jedan film mi nije preko 1gb, inače ti kvalitetni ripovi su 10x veći
 
Član
IceFilms koristi.

Nije toliko loše ovo, znam da sam ovaj XBMC prije koristio, ali me strašno iznervirao, i sada me nervira, ali s obzirom na količinu sadržaja nije loše. A program kao program je uglavnom užas. Trom, ako slučajno zašteka učitavanje nečega, nema otkazivanja, moraš ugasiti program. Zna nekada i zaštopati kod zaustavljanja filma. Što se tiče livestream, slabo šta radi, bar što se tiče ovog sporta, ništa mi još nije radilo.
 
Član
Nije problem HD uopšte, sinoć sam gledao jedan i slika je odlična. Još jedna zamjerka je što ne znaš šta je šta, pa pod HD spada i nešto što je snimano sa TV-a u toj rezoluciji i Bluray rip, pa moraš probrati među linkovima dok naiđeš na kvalitet a i time što ne znaš ko je rip uradio, teže je i prevod pronaći.
 
Član
Bas tako "MeBeSad"......Ukljucite se malo bacite reserch nadjite sta vam i koji add-oni odgovaraju i uzivajte,inace ja sam sebi sve postavio imam 720 i 1080 kvalitete filmovi i Tv-programa nesto live streaming a nesto prethodno snimane epizode tako da je meni super
 
Top