Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

predobar passanjeri, jedno 3000x to govorim ;) aaa slinim za ljetom ova zima stvarno monotona i samo mi se sranje izdesava kad je ona, a kad je ljeto sve super :lol:
predobra zadnja slika
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

al samo pogledajte te boje na slici,milina jedna,a sad pogledam kroz prozor sve bijelo il sam ja ocoravio nigdje boja haha
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

Thanks drugari forumasi na lijepim komentarima,slazem se sa elmirom ljeto je izvor zivota ovo sad je huda crno-bijeli tv.........hehehe
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

u subotu lijepo vrijeme bi pravo proljetno,pa sam malo passaneru protego noge i skljocno koju fotografiju,a da usput i obnovim garazu dok mi se nije zakljucala hehehe:icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

:123:

:123:

:123:

;)
 
Legend
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

ee rahatluka i cuvanja auta,svaka cast druze ..... govorio si da aBd dolazi CC ......sljedeci vlasnik ovog passat-a ce biti bas sretnik ;)
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

enesss je napisao(la):
ee rahatluka i cuvanja auta,svaka cast druze ..... govorio si da aBd dolazi CC ......sljedeci vlasnik ovog passat-a ce biti bas sretnik ;)

Prelijep pasat ;) Ja ovo nikad ne bi prodao...
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

enesss je napisao(la):
ee rahatluka i cuvanja auta,svaka cast druze ..... govorio si da aBd dolazi CC ......sljedeci vlasnik ovog passat-a ce biti bas sretnik ;)

druze abd u julu dolazi passat cc mashinka 2.0 TDI (170KS)sa DSG mjenjacom,a ovaj stari passaner 3b ipak ostaje u mojim rukama :icon_smile:

darko13 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
ee rahatluka i cuvanja auta,svaka cast druze ..... govorio si da aBd dolazi CC ......sljedeci vlasnik ovog passat-a ce biti bas sretnik ;)

Prelijep pasat ;) Ja ovo nikad ne bi prodao...

i necu druze,ne barem za narednih desetinu godina ;)

ArminM je napisao(la):
nek si bacio koju fotkicu,passat je cudo;)

hvala drug :icon_smile:

Sarajlic je napisao(la):
sto jest jest prelijep je pasaner....svaka cast frenki;);););)

druze sarajlicu passati su vazda bili lijepi,ipak hvala na kom.:cool:
 
Član
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

ala se sjaji ko pasje mudo :)
to njegov prvi lak ?
ma i vrijeme je da se budi iz zimskog sna ;)
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

AnDel je napisao(la):
ala se sjaji ko pasje mudo :)
to njegov prvi lak ?
ma i vrijeme je da se budi iz zimskog sna ;)

jos prvi lak druze ;),jos malo pa se dize iz zimskog sna vec se poceo po malo budit :icon_smile:

na ljeto to jest u julu abd mozda i ranije definitivno dolazi mladji brat CC u moj vozni park,nesto ovako kao na slici :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

jedva cekam :cool:
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

ovaj passat je neuporedivo lijep ;) potpuni sklad bez greskice :icon_biggrin:
pametna odluka sto auto nece mijenjati vlasnika, ko imalo uziva u autu i da je zadovoljan i ulozi u auto kao ti nema smisla prodati auto, svi znamo koliko su nam dragi nasi ljubimci ;)
 
RE: Frenkijev Passarati - (zimski san)

GolFanatiCars je napisao(la):
ovaj passat je neuporedivo lijep ;) potpuni sklad bez greskice :icon_biggrin:
pametna odluka sto auto nece mijenjati vlasnika, ko imalo uziva u autu i da je zadovoljan i ulozi u auto kao ti nema smisla prodati auto, svi znamo koliko su nam dragi nasi ljubimci ;)

absolutni potpis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top