Francuzi otkrili najzanimljiviji dio filma “Brzi i žestoki 5″ (video)

Francuzi otkrili najzanimljiviji dio filma “Brzi i žestoki 5″ (video)

Film sam gledao u kinu , emotivno sam vezan za sve djelove i sam pogled na postavu glumaca budi stara sjecanja odrastao sam uz serijal , zadnji dio je vise akcioni film i to pravo dobar , zamjerke su samo sto nisu prikazali trke kad su uzeli onog Porsha i naravno zadnja trka Dom Vs Brian mislim da bi tada film bio kompletan , u kinu je takodje bilo puno cunera al kao sto sam navikao poslije svakog filma tj odjavnog djela ostave neki mali dio tako da sam ostao sam u kinu i mogu vam samo reci da ce biti i 6sti dio :cool:
 
Da je ostao na temi tuning , trke.... nikad ne bi dozivio peti nastavak , jbg ovako su stvorili dobar kostur sa prvim i drugim dijelom , sad samo lagano "kace" price , mogu ovako napraviti 50 nastavaka koji bi bili podjednako zanimljivi , a za sesti dio , ne vjerujem. "Ocistili" su se , imaju para ... Ako bude nastavak , bice pravo glup :D
 
kazem ti bio je nastavak poslije onog odjavnog govneta kako se vec zove , Leti je kao ziva mislim da to ne bi beze pravili ako nece biti nastavak
 
Jebo vas, dosta sa "spoiler-ima", jes govno od filma, al ipak cu ga odgledat, jos ako znam i radnju jos gore.

bice sesti, ja sta ca, ovo je tip filma dok god ima profila bice i nastavaka.
 
http://www.youtube.com/watch?v=FVrl78GPDnw

zadnja scena samo da su na kraju prikazali trku bilo bi jos bolje al i ovako je prejaka kao i pjesma , svidja mi se takodje sto su bar Dom i Brian ostali na istim autima jest da su novi modeli al opet je to GT-R i Dodge ;)
 
Početnik
MENI je najbolji 1 dio i donekle drugi sve ostalo je njasre u bojama i sve gori od goreg,,najmanje race-a sve neke gluposti i fantazije
 
Član
to je bas zanimljiva mozda jedina scena u cijelom filmu,,, nado sam se visem malo vise auta al to je bilo samo u prvim dva dijelima,ovaj novi za mene jes dobar film al nije kao prije ni blizu..
 
Mene samo zanima kako bi vi napravili 5 nastavaka filma sa istom tematikom ( street race , tuning , sarafanje.... ) pa Dom i Brian su morali malo "napredovati" :cool:
 
Član
Od kradje dvd playera i bijele tehnike za kupovinu motora i djelova za automobile do milionskih kradja
 
BHT Ovisnik
mislio sam prekosutra do sarajeva s jos 2 prijatelja da gledamo film,jel to negdje kako sam vidio na internetu kod bbi centra,jel tu mogu parkirati auto ? i kolko je ulaznica za film:D
 
Član
dobar film, sinoc gledao
@Col3 ostavis auto u bbi centru, cijena ti je mislim 1km/h iza 20:00 imas projekciju u 20:35, a mislim imas i ranije, a tad ti je parking 2km/h, cijena ulaznice 6km, srijedom ti je 4km al ne pokusavaj jer bude krcato :lol: cola 0,5L i kokice 5KM i deri :cool:
edit cinema city ti je odmah pored bbi centra
 
Top