Foto radar

Foto radar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosla kazna... Vracao se iz Mostara, i u Hadzicima znak prestanak ogranicenja 60 i na napicio 94 i prodjem kroz Binjezevo i uhvati me oto radar s ledja... Doslo da se vidi ko je vozio, jos nije nalog... Sve izgleda da je 60. Kako, kad je bio znak ranije prestanak 60? Je li to navlakusa? Sta raditi? Moze li se sta zaliti? :)
 
To za skolu nema oznaka, jer imam snimak voznje, a ni 60 nigdje nema... Nego prestanak 60, pa nagazi na radar... ;)
 
sandi_azra je napisao(la):
za koliko dana ti je stigla cestitka?

Hmm... Za 7 dana mi je doslo ono obavjestenje o pocinjenom prekrsaju i da se posalje ko je vozac bio... I kad sam dao podatke... Proslo 2 mjeseca jos nema naloga .... :)
 
PC majstor je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
za koliko dana ti je stigla cestitka?

Hmm... Za 7 dana mi je doslo ono obavjestenje o pocinjenom prekrsaju i da se posalje ko je vozac bio... I kad sam dao podatke... Proslo 2 mjeseca jos nema naloga .... :)

Jos mi nema naloga, a doslo mi da predam vozacku... Mogu li se zaliti sto radar nije obiljezen?! Kao ono Radarska kontrola, jer pise u zakonu da treba sve biti obiljezeno???
 
Član
Naseljeno mjesto, u zakonu pise AKO nije drugacije naznaceno, ogranicenje je 60 km/h.

Mislim da kamera slika na preko 80 km/h...
 
Nema zalbe svakako si napravio preko 10 vozio si 14 ako je bio prestanak ogranicenja 60 podrazumijeva se voznja 80. Da je bilo 89 izvukao bih se al sad sta je tu je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top