Foto: ‘Audijem’ se zabio u ogradu na mostu

Foto: ‘Audijem’ se zabio u ogradu na mostu

Član
ma ovo je Boze sacuvaj... raja divlja po gradu nenormalno... ja samo cekam kad cu naci onog lika sa bijelim starim volvom u crnoj hronici...
 
Član
sta reci,koju poslugu porati,kome???
za one sto brzo voze a ne paze da ubuducee malo vise pazee.
 
Član
jes se sasuo,a inače kažu ovi što rade na otpadima da se šasije ovih audija najteže režu ,
samo što je kod nas većina auta skrpita niko ne misli šta može biti kasnije
 
Član
u jes ga rastavio, nebi ni brusilicom ovako mogao, ja bi njega na robiju odma, pa koliko li je isao, kad je uspio ovako lupiti atuo, kao da ga je voz pregazio
 
Pa kako se nece rasut kad divljacine voze po 150-200 pa kad ostemaju ni fabrika ga vise ne sastavi..Pri toj brzini kad zakaci kolnicki stit koji je fiksna tacka, razvuce ga kao limenku.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:cool:

Svaka mu čast kako ga je raskovao, prava umjetnost. Sreća njegova da je živ, sad će imati vremena i kaznu finu da plati i da se opameti.;)
Minimalna kazna 100km ali ovaj je ostetio i most pa ce biti malo vise nek je on ziv a ima lima ako nema prekuca se;)
Udareno slabo zavareno ili jos gore samo kit ga je drzao na okupu dobro je i prosao.
 
Član
Dobit ce ovaj i 500 km kazne i jos vozacku na hladjenje...

Kod nas se lik zabio u kamp kucicu godinu dana bez vozacke i nezz oko 300 km kazne tako nekak .. pitat cu ga bas;)




Sve u svemu ... dobro je prosao
 
Član
ovaj momak je moj komso danas sam ga vidio i sasiven je ko frankenstajn,sjedio sa rajom i onda je bilo ja sam brzi,ne ja sam brzi.
 
Član
kiko78 je napisao(la):
ovaj momak je moj komso danas sam ga vidio i sasiven je ko frankenstajn,sjedio sa rajom i onda je bilo ja sam brzi,ne ja sam brzi.

Ako je bila trka svaka cast,momacki se gonilo :icon_biggrin:
 
Član
Ovo je garant prije bilo razbijeno pa sastavljeno svaki dio svoju politiku vodi, kad je on uspio tocak otkinut i ovako krov ulupit svaka mu cast. Jbg raja se zajebava al on bas bas, prica mi danas komsija njegov rodjak sa askonom trko se sa 525 msm ono nidje veze jbt, brat od tog rodjaka trko se sa mnom ja vozim normalno on se zajebava pretice me u po raskrsnice po traci za prestrojavanje jos da ima neku jaku masinu pa haj nego vozi auto 80 KS slabije od mog zato i jest skoro imo udes u preticanju kazu bila mu kicma u pitanju. Razumijem ja svakog povuce al buraz imas pistu imas 402 pa se dokazi pobjedi pa ces bit na tv nece te vidit samo tvoja 3 jarana neko komplet Bosna budi najbolji vidjet ce te i Evropa, lako se zajebavt po kafani ja brz ti spor pa hajmo po gradu pa posle krkne u ogradu u stub u covjeka....
 
Top