Fotke nove serije 1 BMW

Fotke nove serije 1 BMW

Član
MTR je napisao(la):
tigar3110 je napisao(la):
odlican, iako se samo razlikuje od prethodnika po prednjem dijelu i zadnjim stopama, farovi su mu sjeli ko budali samar, unutrasnjost je odlicna:cool:.....ja neznam zasto ste toliko popljuvali, ali to je tako na ovom forumu, ako dvojica kazu da nevalja odma nevalja cijelom forumu....:icon_mad:

Tigre koja je u tebe dioptrija :D

+4 na lijevo i +1.25 na desno.....:smajli28:
 
Član
Nisam ruznijeg fara u zivotu vidio, a straga bas isti polo. Generalno bas lose izgleda izvana, ali zato enterijer............ Nema dalje, jos ljepsi od ionako preleijpih bmw enterijera..
 
Član
dobar pravo;), malki ce su mu farovi ružnjikavi, al jedva čekam da ga uživo vidim:smajli29:
 
Član
Pocinje mi se svidjat sve sto ga duze gledam,al nikako zadnji kraj da svarim... sad ce i to polako:D
 
Član
tog dizajnera pod hitno izbacit ! makar radi ljubitelja auta, ako ne radi same kompanije !!! :lol:
 
Član
Cuj neces ga naizvrat vozati, pa rekao sam da je eksterijer bezveze a enterijer perverzija. U ostalom nije bitno samo "sta ce raja reci" kad ga izvana vide, nego i da je meni gotiva u njemu
 
Član
cayman je napisao(la):
Cuj neces ga naizvrat vozati, pa rekao sam da je eksterijer bezveze a enterijer perverzija. U ostalom nije bitno samo "sta ce raja reci" kad ga izvana vide, nego i da je meni gotiva u njemu

pa jeli vise volis imati trebu lijepu a glupu ili ruznu a pametnu..
 
Član
Jebo te kyron i action sta je ovo...
Pa slusaj, moze on biti ljep unutra koliko hoces ali ja i za menja para kupim si ljep i unutra i iz vana i jednako kvalitetan... tako da ta teorija je imala smisla 70-80ih ali danas kod ovakve konkurencije...
Neka im je sa srecom al bas imaju problema sa dizajnom u zadnje vrijeme. :(
 
Top