Ford Sierra 92' V4 2.0i 8v CLX - NOVE SLIKE - Gdje mogu naci COSWORTHOV KIT

Ford Sierra 92' V4 2.0i 8v CLX - NOVE SLIKE - Gdje mogu naci COSWORTHOV KIT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
boTa.buGojno je napisao(la):
Hehehhe Sierra je 1 auto koje sam vozio motor je bio 2.0 efsi tako nekako anjspric udobno auto nemogu nikome opisati koliko a moja je letila nije isla vec letila kad joj gas roknes samo cujes ono ko zvuk usisivaca hahahha :D ozb i prodo sam je skoro dzaba za 1000 km registrovana citavu god alu felge nove ljetne gume muzika itd jer mi je lezala pred kucom jebga djaba otisla auto je stvarno preudobno zivotami ko se nije vozio taj nezna a kako ono cige govore da je u mercedesu sierrin motor valjo bi hahhaha :D

hehehe da udobna je nevjerovatno a i kod mene je motor 2.0 EFI ajnspric a letila je i kod mene a bas je brzo auto . Vozio sam mazde 323f 1.8 , audia 80 2.0 , hondu 2.0 , renaulta 21 2.0 i nijedno neide ko moja sierra. . . Joj brate pa sto je tako jeftino prodade , treba si meni javiti ja bi odam kupio odma bi dobio kes samo da sam znao da si prodavao :) . . . Letio bi da kupim . . . Pozz
 
BHT Ovisnik
udobne su siere,a fino i ide u rodaka mi je obicna 2.0 bila,al uvijek neka sranja sa njom mu se događale,uvijek kvarovi i prodo je,a bila na oči prelijepa pllava
 
Član
nikola_bn_ je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
nikola_bn_ je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ta sierra ako je ispravna neprelazi potrosnjom preko 9 litara kolega mi samo Fordove radi i sasvim slucajno ima 6 sierra ( 2.3d , 1.8 td, 2.0dohc (jaci motor kao kod tebe) , 2.0 dohc sa 115ks,1.6 i 2.0 onaj stari injetcion mislim da mu je efi oznaka ili kako vec i uglavnom taj motor kao kod tebe ide najbolje od svih i najmanje trosi ( mislim na benzince) auto je isto 91godina ali to ubrzanje je malo nerealno jer sam ih sve vozao tako da znam sta govorim

Aha kod mene je 135ks a ja mislim da je i kod mene EFI motor , ja mislim da sam to negdje vidjeo na motoru EFI a kod mene nije DOHC motor to znam, e a trosi ona 9l ali na otvorenom putu a cim dodjem u grad i ono 1 , 2 brzina stani , kreni tu bogami uzme od 12-15 zavisi kako vozis sa jacim gasom ili slabijim :). Kod mene je isto 91 ali u decembru negdje 15 decembra . E a moracu jos jednom izmjeriti ubrzanje 0-100 da vidim bas tacno koliko sekundi pa cu ti javiti :). ja sam davno mjerio kada je cale vozio i htio on da vidi koliko ide od 0-100 pa nesjecam se bas dobro , mozda i nisam dobro poceo da mjerim vrijeme ali ja cu sada da vidim za koliko ubrzaje 0-100 pa cu ti javiti

calibra v6 os je napisao(la):
pozdrav,odlican auto ima kod mene u osijeku cosworth,auto je bolesno dobar a jos kako ide jooooj..:icon_smile:,ali su vec 3 puta radili motor koliko sam cuo.

A cosworth pravi je cudo , vozio sam se u njemu jer mi je tetak isto to imao ali je prodao . . . auto je ludo skroz , mozes 100m da slajdras po asfaltu ne da je full. . . E ako budes imao prilike slikaj COSWORTH pa mi posalji , jel vazi ? POZDRAV



hehe....pa ako nisi nista dirao na autu onda ima ubrzanje 10 sec.....ako si nesto malo opet je tu negdje.....kod mene je bila kratka siera 2,0i nezz koliko konja...oko 115 ja mislim......a sto se tice slajfanja,kad sam se ucio vozit to mi je bilo omiljeno jer je slajfala ko luudaa...hehehe....




Druze vidjecu sada kada budem testirao bas me zanima da li je 10s. . . A jel kod tebe bila na prednji pogon ili zadnji pogon ?


upravo sam citao na wikipedia,sierra nije bilo na prednji pogon nikad,samo zadnji ili sva cetiri tocka
 
upravo sam citao na wikipedia,sierra nije bilo na prednji pogon nikad,samo zadnji ili sva cetiri tocka
[/quote]

E tu se varas ja sam vidjeo oko 15 sierra na prednji pogon , to su one starije 86,87,88,89 ali kratke ,dugih nije bilo na prednji pogon. . . Tako da znas da ima na prednji pogon sierra :)
 
Član
nikola_bn_ je napisao(la):
upravo sam citao na wikipedia,sierra nije bilo na prednji pogon nikad,samo zadnji ili sva cetiri tocka

E tu se varas ja sam vidjeo oko 15 sierra na prednji pogon , to su one starije 86,87,88,89 ali kratke ,dugih nije bilo na prednji pogon. . . Tako da znas da ima na prednji pogon sierra :)
[/quote]

ti mi nadji sierru na prednji pogon ja cu ti coswortha kupit za nju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top