Ford predstavio inovaciju koja štiti vrata kod otvaranja (VIDEO)

Ford predstavio inovaciju koja štiti vrata kod otvaranja (VIDEO)

Legend
<object width="640" height="360"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/aCgHKOpG6fU&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/aCgHKOpG6fU&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></embed></object>
 
Član
mrtva sminka svegami, pravo mocna stvar, spasilo bi i vlastita vrata a i tudja
odlicna inovacija fkt:cool::cool::cool:
 
Član
ja mislio bog zna šta...a oni navrnuli malo gume na ivicama vrata... daj ba bjezi i taj ford ima ideje..:D
 
Član
dobra stvar, koliko se samo nerviram kad nadjem parnicu od vrata na autu radi nemarnih...
 
Član
Ovo je odlicna stvar i u garazi, mi smo otprilike u ovoj visini na zid zalijepili stiropor 1cm da se ne bi ostetila farba.
 
Extra stvar, samo standard auta u bosni da imaju ovo svi nece biti nikad :p tako da nikakve koristi.
al sve u svemu ;););)
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Extra stvar, samo standard auta u bosni da imaju ovo svi nece biti nikad :p tako da nikakve koristi.
al sve u svemu ;););)

sve i da ima kod vecine bosanaca i hercegovaca se ova stvarka ne bi stigla otvorit, koliko se krha vratima:lol::lol::lol:
ali da vrijedi vrijedi:cool:
 
N

nenad

Da mi je komsijama svakom po jednog sa ovim patentom, fuckin' retards :icon_evil:
 
Član
meni licno ovo ne treba, pazim na svoje i na tudji i u trenutcima najveceg pijanstva...ali sto me moze iznervirati kada vidim da je neko udario, ostetio lak, jedan seljak mi cak ostavio blago udubljenje koje samo ja vidim...ali smeta..cak pazim da se parkiram na sto sire parkirno mjesto kako bi to izbjega...jbga takvih 10 seljaka, i eto ti auta spremnog za lakiranje :icon_biggrin:
mislim da ce nesto ovako uci u masovnu proizvodnju kod svih novih auta..sada su uglavnom bez lajsni, koje su prije bile tu radi toga..odlicna inovacija ,iako bosnjo je naviko na krkanluk nebi ovo takvim pomoglo ;)
 
Top