Ford Mustang

Ford Mustang

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
čovjek postavi auto koje možemo samo na slikama vidjeti i vi se prepirete oko
goriva,pa šta treba postavljati samo čađe da se neko ne posvađa...
 
Član
bulex je napisao(la):
eeeee jarane moj.... dajdza ti je neshto pobrko... gorivo je kod njih skuplje neg kod nas ili je tu negdje.... ja neam dajdze ni amidze gore... ali 90% radnih kolega mi je is USA


A nemate informacija.Unazad par mjeseci gorivo im je poskupilo za dolar i jace.Cijena se krece od 3,40 za benzin do 4,20 za dizel.Naravno dolara po galonu.Pa vi sad racunajte posto je litar.Mislim da je galon ili 3,3 ili 3,7 l.Nesto nisam siguran.Uglavnom to izadje marka i nesto jer kurs dolara svakako u kurcu a sto znaci da je duplo jeftinije nego kod nas.
 
Član
djulba je napisao(la):
čovjek postavi auto koje možemo samo na slikama vidjeti i vi se prepirete oko
goriva,pa šta treba postavljati samo čađe da se neko ne posvađa...

Eh sad samo na slikama...

Ne znam ja sjedio prije dvadesetak dana u jednom al nema fordov znak nego neka kobra naprijed lijevo i dvije bijele čize preko auta imaju :lol:
 
Član
bulex upravu je covjek gorivo je jeftinije kod njih evo fino je ajdin objasnio
e sad iako im je gorivo najjeftinije na svijetu ipak su najvise protestvovali kad je poskupilo
 
Član
pa zato sto su navikli da sipaju ko sa cesme...za nesto sitno para...zato i mogu vozat benzince od par litara zapremine...u mog dajdze chrysler neki,3,3 benzin
kaze trosi oko 15 gradske i to kad ga stedis
e zato protestvuju
 
Član
Bojan je napisao(la):
djulba je napisao(la):
čovjek postavi auto koje možemo samo na slikama vidjeti i vi se prepirete oko
goriva,pa šta treba postavljati samo čađe da se neko ne posvađa...

Eh sad samo na slikama...

Ne znam ja sjedio prije dvadesetak dana u jednom al nema fordov znak nego neka kobra naprijed lijevo i dvije bijele čize preko auta imaju :lol:

ma nije to ok,to nesto lijevo:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top