Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Administrator
Vidiš tebi sam se zaboravio odužiti jednim warn-om :D Pa dobro, obišao krug-dva :lol:


Stvarno mu je super ovo osvježenje sjelo, odmah ljepše auto :cool::cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
moram se ugledati na tebe chunera :D

Znamo svi koliko ti je trebalo da na Golfu ofarbaš branike :lol: Tako da na Mondeu lajsne nećeš nikad :D

hebi se tamo :D mada ima smisla :lol:
ako budes radio farove, poslikaj to sve fino... mozda i ja nekad, ako bude dobro ispalo ;)
 
Super Moderator
Bolji auto sad duplo, al ja ne bi farbo i one dole plastike.. A mondeo i TDCi svakako si trebo davno skinuti s gepeka, ili barem ovo mondeo :D
 
Član
Skino sam bio Mondeo i ostanu tragovi slova pa sam opet vratio, sad ne mogu skinut, a tdci možda skinem i zalijepim ST :lol: :D

Nikako da ufatim vikend da odem na poliranje... Drugi facelift mk3 Mondea ima i ovo dole u boji auta i lijepo izgleda, pa ću i ja uraditi :icon_smile:
 
Super Moderator
Mozes i nitro razredjivacem, tako sam ja na svim autima radio i onda ispoliram citav gepek i nista se ne vidi
 
Super sad izgleda, daleko bolje, :cool: mada ja mislim da ce biti bolje ako ofarbas i ove crne nastavke na branicima, jer ce izgledat dublji branik, jedino sto to treba dobro uraditi da vremenom kamencici ne ostete..
 
Top