Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
AnDel je napisao(la):
super ispalo, jesi radio s spricom i kompresorom ili sprej :icon_question:

Smiješo boju po kodu i napunio u sprej... 2k baza, primer, bezbojni imaju sve...

Uradio sam i retrovizor, može se pravo dobro uradit neka manja površina ;)

allroad je napisao(la):
I zmigavce na blatobranima promijeni :cool:

Šta fali smoked :D Bili su bijeli, pa su puštali vodu, nisam mogo očistit plasiku i bilo ružno.. pa preletim transparentnim da bude ujednačeno ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ekstra stvar,donji dio ispod maglenki i iza na karambolci ?
Bas je fino dosao sebi Ford :cool:

Da, da.. jer ovako izgledaju pragovi niži od karambolki... Imam u planu i unutrašnjost farova i maglinki u crno...

Ma nadolazi, ali polahko :123:
 
Član
Detalji su najbitniji, po mom mišljenju... jer za veće promjene trebaš većinom samo pare... tako da i ovo dobro dođe, malo se čovjek pozabavi i ljepše auto izgleda... Najbitnije mi je da ja sve uradim, a ne neko drugi.. Naravno da je bolje sa špricom uradit, ali meni je ovako draže
 
Super Moderator
A nisam na to mislio, nego na oblik, uzmes one manje i klasicnog oblika, mislim da bi mu ljepse stajali, a mozda i grijesim :)
 
Član
allroad je napisao(la):
A nisam na to mislio, nego na oblik, uzmes one manje i klasicnog oblika, mislim da bi mu ljepse stajali, a mozda i grijesim :)

Aha, ma jedva sam ih namjestio, ja ih ne diro više :lol: Za vikend bi trebo na poliranje, ima nekih fleka po haubi, mislim da su od arfa :icon_twisted: Stari "poliro" malo tačkice od polena... nažalost oštetio je i lak, ali razlog više za dobro poliranje :icon_biggrin:
 
Član
Edit, ne mogu drugog oblika jer ima udubljenje na blatobranu u obliku trougla :D Samo što sam došo iz TS Tuzla, odma u garažu i šteke uradim :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
odlicno izgleda, morat cu i ja ofarbati ove naprijed lajsnice, ostalo je kod mene sivo :cool:

Nemoj me kopirat :D Vidio sam da je na drugom faceliftu i donji dio karambolke ofarban, a zadnja je svakako drugačija i sva je siva... I meni bolje izgleda
 
Top