Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim 09)

Elko je napisao(la):
dobarr ford nema sta ;) a sa obzirom kako si sredio pasata i ovaj ce vjerovatno da zasija u punom sijaju:cool: Sretno
hvala druze,ali kao passat nece zasjat mislim nikad,ovako sto sam dosada uradio na fordu to je,osim sto sljeduje servisi i popravke neke ako ih bude,jer ipak ford mi je za svaki dan i ima skoro 220 000 prijedzenih ;)
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup)

evo doslo vrijeme i za ljetni setup,pa se malo radilo,posle ovoga ide jedno dubinsko ciscenje inkluzivno poliranje .;)







:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup)

hehe fino, ja ganjam neke fele za svog, i neka maska nova i konto sam uradit crnom folijom gdje su mi žmigavci i rikverc na štopovima:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup)

Frenkie-3B je napisao(la):
evo doslo vrijeme i za ljetni setup,pa se malo radilo,posle ovoga ide jedno dubinsko ciscenje inkluzivno poliranje .;)







:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

extra uradjen mondeo,gdje si kupio bijele zmigavce?
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2-zamijenjeni bocni zmigavci(bijeli)

Frenkie-3B je napisao(la):
evo i danas se nesto malo radilo na Mondeu,naime zamijenio sam bocne zmigavce,sjeli su bijeli sada :icon_smile:







i napokon se oprala i CHUKA,koja sada ovako izgleda :cool:



130 konjica nije za zezat se hehehe...... :lol:

gdje si zmigavce nabavio,imam i ja istog takvog forda samo silber metalic...
 
RE: Ford Mondeo mk2-zamijenjeni bocni zmigavci(bijeli)

denisford je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
evo i danas se nesto malo radilo na Mondeu,naime zamijenio sam bocne zmigavce,sjeli su bijeli sada :icon_smile:







i napokon se oprala i CHUKA,koja sada ovako izgleda :cool:



130 konjica nije za zezat se hehehe...... :lol:

gdje si zmigavce nabavio,imam i ja istog takvog forda samo silber metalic...

nabavio u svici u tuning shopu za 30.- svicarskih franaka to ti dodje negdje oko 40.- KM-ova
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

malo se sve prekontrolisalo, podmazalo ,a zatim i opralo i ocistilo,posto zima ide treba se malo sve pogledati i dopuniti,eh sad mi fale jos samo zimske gume koje sam narucio i spreman je fordo za zimski rezim....



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

pametno, ovu ragu od forda ganjas zimi, a pasa
ceka bolje dane, i jest bolji od mondea 10000x puta
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

pajo lagano al sigurno ide u zimski san,a fordo nastupa sve vise i cesce ,@ backy nemoj mi vrijedjat fordu cuj raga hehehehehe salim se to je pravo zeleno magare
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

Za sta je ford nego za magarcenje,zime,soli itd. itd... a pajo je za gotivu i tople ljetne dane :) :) :)
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

@ marex slazem se da je ford za magarcenje jer je izdrzljiviji,a iako mi je ovaj ford ko magare ipak drzim ga pod kontrolom i gledam da mu je sve ok,kao sto se da vidjet po slikama,nije ni on za zapustanje,i ono samo sipaj i vozi taman boze
 
Top