Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie

posto sam bio dvije sedmice odsutan sa foruma to jest na odmoru u bosni pekla se rakija i tako to,reko malo da obnovim ovu svoju garazu od forde,jer sam ovaj put bio s fordom u bosni,pa evo dvije slicice :icon_smile:





u forde se nije nista opticki izmijenilo za sad,osim nekih izmjena potrosnog materijala,u toku je priprema za tehnicki,a ovdje u svici su rigorozni po tom pitanju u P.M,pa se nadam da cu proci u narednu srijedu na kontroli,a za pasaratija jos cekam na zadnji lip :icon_sad:
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie

prosao sam na tehnickom pregledu jest da je od drugi put ali jbg. sad sam miran najmanje 2,5 godine sto se tice tehnickog
a za ovo drugi put sto sam iso sto nisam od prve proso kod nas bi rekli sitnica:svjetla previsoko nastelovana tj.20cm vise nego po propisu,spur-diagnostika nije stimala naprijed 0,2 stepenamalo kao vuklo auto na lijevu stranu i pozadi cjevcice gumene od kocnica bili ono stari malo ispucani,i covjek me vratio kaze imas 2 sedmice lufta napravi to pa dodji ili predaj tablice
:lol: :D :lol:
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie

Imam istog takvog ,iste boje :cool:

Evo ovo ti preporucio sljedece da uradis,znaci farbanje lajsni i steka u boju auta,mogu ti reci puno ljepse izgleda nego u crnoj ;)
8181255e.jpg

08e8bf05.jpg
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie

hehe ja konto nać gd

Frenkie-3B je napisao(la):
prosao sam na tehnickom pregledu jest da je od drugi put ali jbg. sad sam miran najmanje 2,5 godine sto se tice tehnickog
a za ovo drugi put sto sam iso sto nisam od prve proso kod nas bi rekli sitnica:svjetla previsoko nastelovana tj.20cm vise nego po propisu,spur-diagnostika nije stimala naprijed 0,2 stepenamalo kao vuklo auto na lijevu stranu i pozadi cjevcice gumene od kocnica bili ono stari malo ispucani,i covjek me vratio kaze imas 2 sedmice lufta napravi to pa dodji ili predaj tablice
:lol: :D :lol:

arane kad vidiš ovako očuvanog forda... svaka čsat;)
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie

Nemrin je napisao(la):
Imam istog takvog ,iste boje :cool:

Evo ovo ti preporucio sljedece da uradis,znaci farbanje lajsni i steka u boju auta,mogu ti reci puno ljepse izgleda nego u crnoj ;)
8181255e.jpg

08e8bf05.jpg




dobro izgleda ;),mozda nekad i ja uradim bum vidli :icon_smile:

dosao na red i zimski rezim za ovu godinu evo malo slicica :icon_smile:



i napokon celicare s radkapama hehe :icon_sad:
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim 09)

eo jedna od danas slika iz snijegom zavejane svice na - 9 stepeni

fordac pobijelio sav od soli,jos mu se i slinci otegli naprijed hehehehe:lol:

 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim 09)

:smajli42: trebalo bi ga malo oprat da bude opet :hydro:
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim 09)

Sene336 je napisao(la):
:smajli42: trebalo bi ga malo oprat da bude opet :hydro:

znam i ja buraz da bi ga trebalo oprat,ali kako po ovome sibirskom vremenu,smrze se,nista do proljeca buraz ali tada s politurom ;)
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim 09)

dobarr ford nema sta ;) a sa obzirom kako si sredio pasata i ovaj ce vjerovatno da zasija u punom sijaju:cool: Sretno
 
Top