Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

Ford Mondeo mk2 by Frenkie(ljetni setup )

Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

MAREX previse podcjenjuje mondea, kao da je to neka krsina, a ustvari u rangu je sa pasatom, samo sto je ovaj dosta jeftini i po njegovom odma je on krs ili sta vec...
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

hebes mondea,vidite ljudi ko da usisaju i cetkom ribaju ulice,zipa parkinga....vidi onaj stubic na zadnjim slikama,cist ko da je u po dnevnog boravka....
ah,da.. lijep je i mondeo... :lol:
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

svica je sto se tiche svega pedantna i cista nema kod njih trte-mrte,i tako i treba

@Fiste neka si se marexu nagovorio hahahahaj,dira mi auto
 
Član
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

Dobar je al Passat je bolji:icon_smile::icon_smile:
Svidja mi se ovo sto sa jednim tablama moze da se vozi vise auta...a o tome mi ovde mozemo samo da sanjamo
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(nove slike)

stigo i zimski rezim passarati u zimski san u garazu do proljeca,a mondeo se pripremio za zimu uradjen servis,opran i ispoliran,dobio 4 nove zimske gume na celicarama,jos samo fale radkape ali mozda ga i ovako ostavim isto nije lose,kao neki gengstermobil hehehe.........



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim)

Sanky_GTI je napisao(la):
Dobra Fordaljka :D, da je meni takav, ja bi ga i ljeti i zimi vozio :D

pa on se i voza i ljeti i zimi bez prestanka,to je moje zeleno magare,a imam jos jedu zujalicu pasata eh njega vozam samo ljeti a zimi odmara ;)
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim)

Sorry, mein fehler :D, mislio sam da je Ford samo za zimu, a pasata znam odavno :D, komentar je suvishan za njega ;)
 
RE: Ford Mondeo mk2 by Frenkie(zimski rezim)

danas stigo ljetni setup i za fordilaka,sve se podmazalo,prekontrolisalo,ljetne felgicew nabacile i na kraju polituru jednu bacio,tako da je sad spreman za lijepe dane :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
posto sam bio u BiH pa sam malo ganjo Fordilaka da ubacim koju slaju od njega a i ujedno da skinem prasinu s garaze ;)


 
Top