FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Schumi je napisao(la):
Strava Mondeo,baš gori..Nadam se da će se ta škorpija odlijepiti pri prvom pranju nakon ovog posta :D

nemoj kudit' :D hehehe odlijepit ce se odmah :D ccccc HVALA NA KOMENTARU :D hehe
 
Legend
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

jesu ovo 18" felge?
inace Ford,predobar,nema dalje,fali ti i jedno macije oko na zadnjem braniku,inace auto extraa:cool:
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Nexus je napisao(la):
jesu ovo 18" felge?
inace Ford,predobar,nema dalje,fali ti i jedno macije oko na zadnjem braniku,inace auto extraa:cool:

jesu ovo su njegove originalne felge R-18 + imam rezervnu ovakvu istu'- :)) da da fali mi' ako znas DJE IMA KUPIT POLOVNO KAKVO ja sam KUPAC ... :)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

danas ja u koloni u radakovu,kad nesto bijelo proleti pored mene :D

ima specifican zvuk motora ;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

tvrdoglavi je napisao(la):
danas ja u koloni u radakovu,kad nesto bijelo proleti pored mene :D

ima specifican zvuk motora ;)


drugi put mahnii' da i ja kazem nesto za tebe :p heheheh jes jes SPECIFICAN ZVUK :D sta ti je ba :D LEBDI :p hehehe sao goriva treba :D hehe Pozdrav
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Ko zmaj, ali samo da odlijepis tog skorpiona i ne lijepi nikakve zivotinje;)
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Lave ovo nemjenjaj ni za zivu glavu..Predobro auto da bi se promjenilo ;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

eto hvala vam na komentaru :D hehehehehe ma kakvi promjenit :D PRVOM PRILIKOM :D hahahahaha samo nek se kotrlja


joj Limpi :( sto mi diras skorpiona :D sto ti se ne svidja :D hehehehehe bas je mmmmmmmmm :p hehehe
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

dobar, dobar... samo ne znam koliko će se zadržati kod tebe :icon_rolleyes: ...poznavajući tebe ubrzo ide pa neki drugi dolazi :D
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

metalmir je napisao(la):
dobar, dobar... samo ne znam koliko će se zadržati kod tebe :icon_rolleyes: ...poznavajući tebe ubrzo ide pa neki drugi dolazi :D

psttttttttttttttttttttt ne odaji me :D hehehehehehh zovi sutra pa da se slikamo :p iako nije 307-ica :D hahahahahaha
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

sutra sam zauzet... ispiti se spremaju... dogovorićemo se ;)
 
Top