Ford Focus u detalju 2008

Ford Focus u detalju 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa bolje je za 30 hiljada uzet sebi polovan,jako dobro ocuvanAudi 4,bmw 3 ,rav 4 itd..nego ovo...
 

edo

Član
astra se isprovaljivao za sva vremena,čuj RAV4,ja bih ga samo ženi dao,a uzeo sebi santa fe ili tako nešto...ma vidi se fordov uspjeh u evropi,ispred opela,a iza samo vw-a pa vi pjevajte...
 
Član
haha sine ne provaljuj se ,cuj Santa Fe smece od hyundai da bude boilji od Toyote ? e moj seljak isprobaj ti rav-a pa nesto pricaj.. da,da, ogroman fordov uspjeh.. pa ja licno nikad nebi uzeo forda pored opela
 

edo

Član
RAV je za djevojke ili žene,svejedno,novi santa fe je daleko privlačnije auto...isprobaj ti forda pa pričaj nebuloze...
 
Član
Slikica od jucer... :D



Focus ST, model prije redizajna, dakle ne ovaj o kojem je tema.

No et jucer bi i BH prezentacija Focusa 2008 o kojem je rijec u ovoj temi, vozilo se u neko mjesto blizu Travnika i onda nazad do Sarajeva, 240-ak km duga ruta po rijecima organizatora.

Auti prije polaska, cisti, uglancani...


Ovako su izgledali po dolasku u to mjesto kod Travnika...


Ja vozio onaj 2.0 benzinski motor. Sve u svemu fin autic, dobro lezi, fino podnosi vece brzine, ima dobar mjenjac, volan, motor onako nije nesto eksplozivan, djeluje pomalo ljen za 145 KS.

Malo atmosfere...


Usput, cijena novog ST-a je 58.280 KM.
 
Legend
Hjoo boki Extra fotke, super nisam znao da dolazi cabrio, heheh vidim i automagazin je bio prisutan :) jedva cekam da vidim focuse u Tuzli.
 
Član
MLaden je napisao(la):
Odlično, kakvih još motora ima?
Nema dolaze večeras :D

2.0 - dizeli i benzinci.

Dizel ima nekih 138 KS cini mi se.

Uglavnom, dizel je mnogo zivlji, bolje vuce, posebno pri visim brzinama.

Usput, jedna crna RX8 "cuci" ispred F-Autocentra u Sa.
 
Član
Mi smo prodali tu RX8, samo će kod Vas biti isporučena, kupac je Vaš...
Još smo prodali i zimske 17'' uz nju, perfektna će biti.
Također imamo sutra jednu isporuku M -3 u Sarajevu...
Ljudi iz Sarajeva kupuju Mazde u Mostaru :D
Evo ja čekam, sad će nam stići vozila...

2,0 benzin je po svim pričama prilično bezvezan motor... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top