Ford Focus ST Huka i Ja

Ford Focus ST Huka i Ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
75.000
Momak je prije 7 godina imo GTI golfa koji je bio brzi od motora, a taj GTI je samo imao znak GTI od starog golfa, u orginalu je bio kr, a onda je ulozeno u njega oko 5.000 samo u motor. Iso je ko raketa samo je imao problem sa hladjenjem, a o golfu i dan danas pricaju i sjecaju se kako je obaro case sa stola u kaficima kad prodje.
E zato on govori odavno nije vozio nesto tako.
Poslije golfa uzeo A4 i uradio po rigerovovom katalogu A4 pobjednik stajlinga 2001.
Onda uzima Passata, bio ja na SR-u u mostaru dva puta klasa 16sec, i evo sad je kupio mazdu 3 1.6 16V DOHC 145 KS. Pa vidicemo kako ide na SR.
 
Član
OT, Daki sinoc me plaho zbuni lik na semaforu kod Sodaso, ja prilazim polako na prvo mjesto i krajem oka primjetim crvenog jajeta u traci kraj mene, felge naoko kao tvoje (samo im vrhove vidio), zatamnjen, kontam ti si, kad ono za volanom sjedi nekakav zut lik, meni nista jasno, kad skontam da ima valvoline naljepnicu po donjem dijelu vrata, nagnem se malo kad vidim tockovi ni slicni, jos turira na startu, e reko ovo nije Daki nema sanse :)
 
Legend
Koliko ja znam mislim da je kod mene jedina 80ka u BiH na 17kama :) a to je vjerovatno onaj denis. Zanimljivo je kako su svi poceli da ljepe nesto u dnu vrata na 80kama, jer ima i onaj plavi jedan imao je nesto motosport racing, i ima jos neki crni nesto pise, pa jedan sa OCT tuning, nidje veze i tako da mi smjesno to skroz.
 
Član
Ne znam bas, tvoje 17ke jos imaju smisla (barem vizualno), 18ke mi zvuce, a i izgledaju kao overkill.....

A kazem ti, ucini mi se na prvi pogled kao tvoj :)
 
Legend
Ovo iznad je fotografija audija B4 kako vidim jer je premala, ali sasvim nevazno jer necemo dalje o tome. Ovde se radi o necemu drugo da nebi bilo locka.
 
daki je napisao(la):
Koliko ja znam mislim da je kod mene jedina 80ka u BiH na 17kama :) a to je vjerovatno onaj denis. Zanimljivo je kako su svi poceli da ljepe nesto u dnu vrata na 80kama, jer ima i onaj plavi jedan imao je nesto motosport racing, i ima jos neki crni nesto pise, pa jedan sa OCT tuning, nidje veze i tako da mi smjesno to skroz.

TAJ OCT tuning, je elektricar u NIPEX-u
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top