Ford Focus RS 380 KS 2013

Ford Focus RS 380 KS 2013

Legend
pa nek oni prenose koliko hoce, po meni je to cista glupost, ali eto..

a opcenito mi se ne svidja ovaj najnoviji focus, kad vidim onog bijelog RSa generacija prije, sto porschefan rece pojam agresivnog i sportskog izgleda, ovog tesko da ce moci tako nasminkati..
 
Legend
Nelle_G je napisao(la):
Kakav je ovo sulunar ispod...visi nesto, nadam se da je namjenjeno za testiranja:icon_smile:

Ma jock to tako fabricki natuniro ga lola na stupu gore u onoj radnji :lol:
 
Član
powerstrip je napisao(la):
Odustali od 5 cil. :icon_sad:
Nema vise dobrog zvuka.
vjerovatno radi potrosnje.. Znam kad je Mirza uzimao MPS prvo gledao RS-a, znam da je govorio da je razlika u potrosnji malo veca a kod ubrzanja nema velike razlike
 
Član
Malo previse su udarili na konje u nadi da ce time napraviti najbrzi auto u klasi, al ocito im to ne ide bas najbolje.

Mozda je vrijeme da pokusaju usavrsiti neke druge stvari na autu, a ne samo gurati sto vise KS na tockove...
 
Pa ionako se nadmetanje između brandova u ovim sportskim klasma svodi na povećanje snage. Ako jedan Lotus ide u tom smjeru onda nemamo šta više govoriti.
 
Legend
Porschefan je napisao(la):
Pa ionako se nadmetanje između brandova u ovim sportskim klasma svodi na povećanje snage. Ako jedan Lotus ide u tom smjeru onda nemamo šta više govoriti.

dosadilo im biti na dijeti konstantno :D
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Malo previse su udarili na konje u nadi da ce time napraviti najbrzi auto u klasi, al ocito im to ne ide bas najbolje.

Mozda je vrijeme da pokusaju usavrsiti neke druge stvari na autu, a ne samo gurati sto vise KS na tockove...

Slazem se !
 
Član
Kad fokus nije bio najbrze auto u klasi :D.... nema ubrzanje nema konacnu al brate na stazi je uvijek daleko ispred konkurencije i bez svega toga....A ovaj novi je preruzan jes da su ga napumpali konjima al djaba im...
 
Top