Ford Focus RS 380 KS 2013

Ford Focus RS 380 KS 2013

Legend
1088211001726274674.jpg


3463358971545400673.jpg


4562826691319019494.jpg


He was relatively coy on details, but stated the model would have a turbocharged 2.0-liter four-cylinder engine with 350 PS (257 kW / 345 hp) to 380 PS (279 kW / 375 hp). Additionally, Herrmann said the car would continue to be front-wheel drive, but will have the Revoknuckle suspension system which helps to minimize torque steer.

Read more: http://www.worldcarfans.com/111080835555/ford-focus-rs-slated-for-a-comeback#ixzz1UWvvS3qv
 
Legend
ado_d je napisao(la):
Ipak su ostale ove stope. Meni se licno ne svidjaju...

Naravno da su ostale, pa nece to tako lako promjeniti bilo tebi ruzno ili meni ljepo :) svejedno, i meni je moj focus sa onim gore stopkama vakako ljepsi, ali sta je tu je.
 
Član
ni meni se stopke ne svidjaju nesto pretjerano, ne znam koja je svrha ovolikog dijela sa strane

al auspuh je u najmanju ruku presmijesan :D
 
Član
hocel napokon imat pogon na sve tockove il ce opet nesto sa diff caprkat,. jer kako god 380 na dva tocka puno kako god saberes oduzmes punooo:icon_cry:
 
Po čemu su zaključili da je ovo na slikama baš RS od 380ks. :icon_rolleyes:

Kad smo već kod Focusa, ovaj sadašnji RS je pojam agresivnog i skladnog dizajna i teško će ga neki novi model nadmašiti.. ;)
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
ovaj sto ga je dizajnirao ima tumor na ukusu..

Meni nikako nije jasno sto raspravljate o izgledu vozila, koje je na slikama samo iskoristeno kao maska za test model. A zapravo je rjec o uzasno puno KS koje treba prenjeti na prednje tockove.
 
Legend
Porschefan je napisao(la):
Po čemu su zaključili da je ovo na slikama baš RS od 380ks. :icon_rolleyes:

Kad smo već kod Focusa, ovaj sadašnji RS je pojam agresivnog i skladnog dizajna i teško će ga neki novi model nadmašiti.. ;)

http://www.worldcarfans.com/111080835555/ford-focus-rs-slated-for-a-comeback
 
Član
daki je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ovaj sto ga je dizajnirao ima tumor na ukusu..
Meni nikako nije jasno sto raspravljate o izgledu vozila, koje je na slikama samo iskoristeno kao maska za test model. A zapravo je rjec o uzasno puno KS koje treba prenjeti na prednje tockove.
Na prednji, zar ovaj model nece biti 4motion sto bi rekli
 
Legend
sema911 je napisao(la):
hocel napokon imat pogon na sve tockove il ce opet nesto sa diff caprkat,. jer kako god 380 na dva tocka puno kako god saberes oduzmes punooo:icon_cry:

Ma jock, opet onaj diff ...
 
Top