FORD FOCUS mk1

FORD FOCUS mk1

Član
Dugo radim u Photoshopu pa sam prevrtio malo tutoriale za virtual tuning i pokusao nesto pa zanima misljenje :icon_rolleyes:

Pozdrav.
 

Prilozi

  • 42303913_1.jpg
    42303913_1.jpg
    71,5 KB · Pregleda: 24
  • FOCUS BY EDO.jpg
    FOCUS BY EDO.jpg
    69,6 KB · Pregleda: 84
Administrator
drug ovo ninasta ne lici... felge 0 bodova... kad ubacujes felgu gledaj koliko toliko da je ugao vozila na kojem radis i ugao felge ili vozila sa kojeg skidas felgu isti... jer ovo je 0... zatim kad spustis auto, moras gornji dio slike da iskruzis ili ti ga obrises jer se vidi linija cp slike. uglavnom puno puno jos truda i posla... pogledaj radove na forumu sto su drugi radili... i kad ubacujes felgu ne isjecas samo felgu i postavljas je na auto, vec komplet gumu i felgu iskruzis i postavis je na auto ;)
 
Član
kao prvo našo si lošu bazu za raditi,ugao je skroz težak,pošto si u vt-u početnik traži jednostavnije nešto i koristi slike
sa npr. www.autowp.ru tu možeš tu naći i donore,uskoro bi i moj sajt posvećen vt-u trebao proraditi pa biće tutoriala koga zanima,polako sa ps ne žuri nigdje zasad ti je najbtinije da nađeš dobri donora sebi za dijelove pa kasnije prelazi na teže stvari uvjek se nauči nešto novo
 
Član
Trozic je napisao(la):
kao prvo našo si lošu bazu za raditi,ugao je skroz težak,pošto si u vt-u početnik traži jednostavnije nešto i koristi slike
sa npr. www.autowp.ru tu možeš tu naći i donore,uskoro bi i moj sajt posvećen vt-u trebao proraditi pa biće tutoriala koga zanima,polako sa ps ne žuri nigdje zasad ti je najbtinije da nađeš dobri donora sebi za dijelove pa kasnije prelazi na teže stvari uvjek se nauči nešto novo

Razumijem , hvala :cool::cool:
 
Top