Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tesko ces izvuci iole korektnu lovu za njega od nasih otpada....daleko najsiplativija varijanta je napraviti ga, sto kaze lover naci nesto sjebano vani, stranca, pa ga iskoristiti da slozis ovo, jer se ne isplati nikako "baciti" ga....

Sretno si ti prosao druze moj, ovo bas zestoko izgleda....nema dijela koji nije zakacen nekako....
 
Član
druze dobro si ti proso, moj ti je savjet nemoj davat auto posto-poto, strpi se malo, naletice neka kombinacija, imas li koga u inostranstvu da ti moze nac focusa?
 
Član
Strpit cu se ako treba...nebi ga dao ispod 3000KM...ma mogu ga ja sebi naci i dovuci jer imam slepu dovlacim autokucama po 3 auta iz njemacke ili italije...samo sto ja nemogu raditi jer studiram nekada odem malo u njemacku...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Saberi to što je ispravno koliko košta novo pa podijeli sa dva i vidi da li je više od 3000KM, ako ti nije frka, ostavi ga, vidim da imaš i neku garažicu ;)
ovo me kod tetka u nekoj garažici stoji jer ga nesmjem kuci vozit da ga ne vidi stara...nezna ona da sam se tolko slupo...vidjecu to da napravim neku procjenu, hvala na savjetu.
 
Član
jbga drug :D cuvaj se drugi put :D skola :D


ma nadji kakvog stranca udarenog ...moze se naci jeftino :D
nesto kao ova 2

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2936140&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2951892&show=1
ako ti treba dovuci auto iz slovenije ... javi se meni ...

sretno
 
Legend
Druze, sta bi s kola, jesil prodao ili ti je jos tu.

Ako hoces da popravljas kola ja ti znam 2 - 3 majstora u TZ koji ce to rjesiti ko da mu nije nikad nista bilo. ;) ali kostace te para i para. Jesil imao kakvo osiguranje osim AO
?
 
Član
Buraz dobro si prošao... zahvali Bogu što ti nije ništa bilo...

Neg' moj prijedlog ti je da to auto ne praviš više sebi... ne kažem da to neko nemože kvalitetno odradit... već zbog sebe... ja sam prije par godina imao sličnu situaciju, napravio auto poslije udesa i nikad ga više nisam smio stisnut kao prije udesa, stalno sam u njemu imao neki bolestan osjećaj i vozao ga penzionerski i na granicama maksimum pažnje...

Taj fokus vrijedi para koje hoćeš za njega, kao što je neko rekao papiri vrijede, motor vrijedi...

Ako ti se ne žuri, čekaj priliku i nekog stranca predobrog uhvati i dovezi... i posloži kako ti se sviđa i bit ćeš rahat...

Sve najbolje. i bez sekirancije, živ i zdrav što je najbitnije, ima lima...
 
Legend
uuu dobro si ga udario :S
sto se tice prodaje u ovom stanju, NI SLUCAJNO !
ili ga napravi pa ga prodaj, il uzmi jos jednog pa ovog ostavi za dijelova..
popushit ces foru ak ga prodas ovak, kako god okrenes.. a steta je prodavat ga..

sretno kako god ..:cool:
 
Dobro je sto imaju isti raspon sarafa kao Audi 80 pa mogu felge lakse nabaviti

Dobar je Focus malo ga jos doradis i bit ce;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top