Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_sad::icon_sad:
bas mi zao...bio je dobar...
al bitno je da je glava na ramenima...bice auta ;)
 
Član
Steta je prevelika...dolazio mi majstor gledati boji se uzet ga raditi jer je sav se uvio i usukao...ja bi volio da ga hoce neko na otpad uzeti al da ga sad ne dam djaba...meni nije nista bilo hvala bogu ni ogrebotine nisam zadobio, sada kad pogledam sta sam uradio od auta a meni nista pravo je čudo...
 
Član
LSD je napisao(la):
a jbt kako si uspio ovo?
Tako sto sletis s ceste pokupis svu ogradu, betonski stub od ograde, ukrasno cvjece, stolove stolice koji se nadju u blizini te se prevrnes i puknes u kuću, dohvatis terase u zraku i kuća pukne od temelja do krova...
Koji je ružan osjecaj to nebi nikom volio da to doživi...
 
robyby89 je napisao(la):
LSD je napisao(la):
a jbt kako si uspio ovo?
Tako sto sletis s ceste pokupis svu ogradu, betonski stub od ograde, ukrasno cvjece, stolove stolice koji se nadju u blizini te se prevrnes i puknes u kuću, dohvatis terase u zraku i kuća pukne od temelja do krova...
Koji je ružan osjecaj to nebi nikom volio da to doživi...

uhhhhhhhh jbt:icon_sad:
 
Član
mislim da ti je najbolja varijanta naci nekog focusa skrsenog naprijed ako je kod tebe motor ispravan,dakle nekog sa totalkom naprijed i da ostalo s njega pokupis i napravis svog,ili obrnuto,dakle ganjati neku kombinaciju da od dva napravis jednog extra i ostane ti jos rezervnih dijelova i stvari koje mozes prodavati u dijelovima tako da se donekle vratiš u normalu sa parama.

steta auta jbga,al dobro je da tebi nista nije bilo.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mislim da ti je najbolja varijanta naci nekog focusa skrsenog naprijed ako je kod tebe motor ispravan,dakle nekog sa totalkom naprijed i da ostalo s njega pokupis i napravis svog,ili obrnuto,dakle ganjati neku kombinaciju da od dva napravis jednog extra i ostane ti jos rezervnih dijelova i stvari koje mozes prodavati u dijelovima tako da se donekle vratiš u normalu sa parama.

steta auta jbga,al dobro je da tebi nista nije bilo.
hmm...motor jest ispravan...mjenjač je puko...i dole mi je trap sav sjeban sve je pootkidano...i na desnoj mi je strani skroz povuko one solje gdje amortizer stoji unutra i instrument tablu sa njom...vise bi volio naci al tesko da je u desnu stranu udaren u B stub i da su vrata isto udarena jer mi je to nekako najčitavije...
...ako budem mjenjo auto ostali su mi xenoni čitavi sa H4 sijalicama, sad me zanima mogu li umjesto H4 prikopčati H7 ili H1 sijalicu na postojeće balaste?
 
Auuu druze imao si velike srece, nedo bog nikom ovako nesto:icon_confused:

Veseli se sto si i dalje sa nama u drustvu, a fokusa ce bit abd.

Kako ja znam za xenona da to nije izvodljivo;)
 
Član
jooo steta bas steta
ali sva sreca pa si ok
a ni ja nebih znao sta bi s njeg
ili kupi istog pa da imas neke djelove ili na otpad pa daj koliko das
 
Član
UUU jbt , ti ga bash kroviro ...

Ma ne znam vala sta da ti kazem ... I da tog napravish opet da bude TIP TIP "to vishe nije to" neće ti ga biti ceif voziti ...
 
Super Moderator
uj ***** ti... dobro si proso, bas mi je zao drug jbg

najbolje ti je ovo rjesenje da od 2 napravis jednog... a sad normalno da ga ne das djaba jer ima dosta dijelova koji se mogu iskoristit... npr motor on je i najskuplji ;)
 
Član
Trazio sam u njemackoj malo udarene al slabo nema nista da mi odgovara...ako ga ne prodam trazicu i dalje pa valjda izleti nesto...a sutra ce mi doci ovi iz auto otpada "zigi" ako im odg. da ga kupe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top