Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

ma ford je ford..extra vozilica..cuvaj je i sretno kolega..ja sam naso u taxi baru zmigavce i prednje i bocne,ubrzo cu ih uzet,nasao sam i stopke 190 km.pogledaj u taxi bar.druge po redu,ja mislim da cemu odlicno stajat uz boju auta.farbacu i pragove i onu crnu plastiku ispod zadnje karambolke ko u tebe..pa onda felne kad se bude imalo..pozz
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Adyy_ je napisao(la):
ma ford je ford..extra vozilica..cuvaj je i sretno kolega..ja sam naso u taxi baru zmigavce i prednje i bocne,ubrzo cu ih uzet,nasao sam i stopke 190 km.pogledaj u taxi bar.druge po redu,ja mislim da cemu odlicno stajat uz boju auta.farbacu i pragove i onu crnu plastiku ispod zadnje karambolke ko u tebe..pa onda felne kad se bude imalo..pozz

Extra ce biti kad to ofarbas. Ja cu za sad promjeniti zmigavce vec ih narucujem bice extra bjeli uz srebrenu boju. Ja sam mislio skupit do proljeca pare za 17" felge al sam se prekontao pa cu najverojatnije uzeti u njemackoj 16" Tomasnon TN1 ako se ne prekontam...
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Ford (focus) je meni najbolji auto u kompaktnoj klasi i najbolji je vozacki auto Idefinitivno u klasi! Imao sam ja i golfove stari je imao prosle godine golf 4 TDI 130KS + chip imo je preko 150 KS 6 brzina crko mu i mjenjac i turbina, kasnije ga prodao covjeku crko mu i motor...
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Prije mjesec dana sam razbio auto...sad neznam ni sam sta da radim sa njega...ako ima neko neku ideju ili savjet...evo slike...















 
auuuuuuuuuuu pa bas dobro unisten focus,bas steta,ali nek je glava na ramenu,ja bi ga prodo u dijelove da je moj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top