Ford fiesta mk3

Ford fiesta mk3

erol_brcak je napisao(la):
Leta, jel mi znamo tebe, ako ne, ajde da se upoznamo :D mislim ono, iz istog grada, volimo istu stvar, ajde dodji jednom na okupljanja il ajde na kafu odma sutra, nebitno, glupo je da se ne znamo, a bht kolege :cool:

A ne znamo se:) al ono znam ko ste sa foruma, vidjam vas po gradu i tak :) znam onog co'jeka sa strasnom crvenom dvicom GT :) jos iz osnovne isli zajedno:) aj ako bude kakvo okupljanje uskoro gledacu da doletim:) sam' ako nije belaj na pm, kad sta kako:)
 
Moze, nije problem, budes obavijesten, ove nedjelje nista, jer idemo negdje, al one iduce eto vidi da doletis, ako ne bude kise i preloseg vremena, uglavnom javim ti ;)
 
Ma nema sta, upraceni ste svaki vas korak se biljezi:)) vrsi se tajna istraga brcanskih cunera:lol::lol::lol:. Vidjen opet trio ispred "501", tak oko 15 do 8;). Drugi put sviram, sad sam bio u zurbi, nisam stigao da odreagujem:). p.s. inace ime prezime:) Savo Letic:). dosta off-a:)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Leta, jel mi znamo tebe, ako ne, ajde da se upoznamo :D mislim ono, iz istog grada, volimo istu stvar, ajde dodji jednom na okupljanja il ajde na kafu odma sutra, nebitno, glupo je da se ne znamo, a bht kolege :cool:

A ne znamo se:) al ono znam ko ste sa foruma, vidjam vas po gradu i tak :) znam onog co'jeka sa strasnom crvenom dvicom GT :) jos iz osnovne isli zajedno:) aj ako bude kakvo okupljanje uskoro gledacu da doletim:) sam' ako nije belaj na pm, kad sta kako:)

Ljutom dvicom hoces da kazes :lol:



Laki fijesta progledala sa novim felama svaka cast
 
danas nabacio zimske gume i celicare... ali nisam mogao odolit da ne stavim ove 175/50/13 ke na mangelsice... znaci izgleda :cool: do poda bukvalno...
stavicu slike uskoro....
 
Top