Ford Capri ili Opel Manta

Ford Capri ili Opel Manta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ima Capri jedan u Mostaru,kod Starog mosta stoji ispred kuce...ne znam dali se prodaje....a ja se nebi nikad upustio u to, sve i da imas para tesko ces za dijelove...ja uzeo scirocca pa jedva nalazim neke dijelove ili ih ne mogu naci nikako, a kamoli za mantu i capri...
 
Član
dva najbolja moguca po mom licnom misljenju jes napatices se ali,kad zavrsis bice gromovito,,
capri je broj jedan
manta je super jedino je capri bolji,ali nebi losa bila ni zadnja generacija caprija
SVAKA CAST NA IZBORU :cool::cool:
 
Član
Hodbina je napisao(la):
dva najbolja moguca po mom licnom misljenju jes napatices se ali,kad zavrsis bice gromovito,,
capri je broj jedan
manta je super jedino je capri bolji,ali nebi losa bila ni zadnja generacija caprija
SVAKA CAST NA IZBORU :cool::cool:

Hehe, hvala na podrsci, vidim da me razumijes imamo slicne ukuse. ;)
Nije iskljucena opcija i Caprija MK3 proizvodili su se do 1986, to bi bilo sigurno isplativije rjesenje. Ima jedan na pik.ba iz 1983 kosta 2.000KM, neizgleda lose na slici. :)
Neznam, MK1 jeste ljepsi, al bi izaso i skuplji sigurno.
 
Član
Odavno sam video sredjenog Capria, crvene boje, sa hromiranim felnama i branicima, i mogu da ti kazem da mi je tad izgledao bolje od neznam ti kog auta. Opet, sa druge strane, Manta ima jak motor, ja koju god sam video nije bez 2.0, ovde ih kod mene ima koliko hoces, mozes da biras, i opel ko opel, delova imas na sve strane. Rekao si u prvom postu da ces da ga ,,napucas,,-a to nije bas klasicna restauracija, pa moj ti je savet, kao sto neko rece, trazi auto u sto boljem stanju,srecno i da uskoro otvoris temu u PROJEKTI CLANOVA ;)
 
Član
uco_opc je napisao(la):
Bilo je jednom na opelteam.ba neko je prodavao neku mantu koliko se sjecam :icon_question:

da nije slucajno GoGo,goran,iz zenice momak,vozao zlatnu vektru?on je poceo nekad davno neki projekt s mantom,ako se ne varam,pa je odustao:icon_rolleyes:
 
Član
Evo sad mi je frajer javio za ovog Caprija MK1, da je sve na njemu originalno osim motora koji je od Sierre 1.8 benzin. Radio ga prosle godine zastita i farbalje. Ima uredne papire i u voznom je stanju, po njegovim rjecima mogu ga voziti jos 10 godina bez ikakvih vecih intervencija. Ali je problem sto mi nije bas blizu da odem da ga pogledam.
 
kir.ba je napisao(la):
Evo sad mi je frajer javio za ovog Caprija MK1, da je sve na njemu originalno osim motora koji je od Sierre 1.8 benzin. Radio ga prosle godine zastita i farbalje. Ima uredne papire i u voznom je stanju, po njegovim rjecima mogu ga voziti jos 10 godina bez ikakvih vecih intervencija. Ali je problem sto mi nije bas blizu da odem da ga pogledam.

gdje se nalazi, vidi sa nekim na s foruma, ako mu je u blizini mozda ode neko pogledati...
 
Član
kir.ba je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
gdje se nalazi, vidi sa nekim na s foruma, ako mu je u blizini mozda ode neko pogledati...

Auto se nalazi u Doboju, pa ako neko ima u blizini nek se javi.

Doboj daleko :icon_question:

Drug ništa nije daleko..........

danas sam vidio jednog kaprija ko nov ode preko Ilidže u Hrasnicu ......
 
Član
kir.ba je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
gdje se nalazi, vidi sa nekim na s foruma, ako mu je u blizini mozda ode neko pogledati...

Auto se nalazi u Doboju, pa ako neko ima u blizini nek se javi.

javi se clanu Davor_
sigurno ce ti izaci u susret i pogledat,poslikat;)
ako nista,uputit ce te kod nekoga ko to moze odradit;)
 
Član
Evo jos par slika Caprija iz Doboja...

capri_73_4.jpg


capri_73_3.jpg
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Jesu ovo stopke od lade?

nego uvezi sebi sta iz EU i radi polako

Nisu od Lade i ja sam mislio, to su njegove originalne :)

Kako cu uvest iz EU ovako staro auto??? :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top